Võistluse info

Kuupäev: 2023-11-26
Asukoht: Tallinna Kesklinn
Märkused: TELLI RAJAGA KAART E-PoestAvaldatud tulemused:    RSS-feed

 Korraldaja  (2024-01-17 11:08:20)
Tallinna Kesklinna Jõulurada on suletud.
Palju õnne! loosiauhinnad on võitnud Peep Koppel, Leho Okas, Fred Viidul, Külli Koobak, Aivo Kaljumäe, Kristo Tuul, Mihkel Johannes Kütt, Priidik Vaikla. Auhinna saajatega võtame ühendust. Täname kõiki osalejaid ja tiime!
Endiselt avatud Rõõs ja Luige rada!
------

 Jõuluvana  (2023-11-26 12:45:17)
Püsirajale mineku hind on ( tiim ) 1-5 inimest või üksik osaleja. Perehind on kolm ja enam liiget. Pere vähemalt kaks tiimi liiget peavad olema ühe pere liikmed, kahest erinevast põlvkonnast ja üks pereliige peab olema sündinud 2005 või hiljem. Õpperada 1-30 liiget tellimisel. Lühike 3,5km ja 5km rada on sobilik perega läbimiseks ja algajatele. Pikk 10km rada on rohkem orienteerumisoskusi vajav rada. Rogaini rajal saab valida endale sobiva liikumise kiiruse ja aja. Läbitavate KP-de arv ja läbimise järjekord on vabalt valitav. Rogain sobib hästi ka peredele ühiselt kontrollpunktide läbimiseks.
Maastiku kirjeldus: GP Rogaini Tallinna Kesklinna jõulurajad läbivad Vanalinna, Südalinna, Maakri, Keldrimäe, Juhkentali, Veerenni, Sibulaküla, Tatari ja Tõnismäe asumeid.
Start ja parkimine Staadioni tn 10 (infostend parkimisplatsi ja Poolamäe servas). Parkimine parkimiskellaga 3 tundi tasuta.
Rogaini ja 10km rajad läbivad mainitud asumeid ja viivad ka Raekoja platsi jõuluturule ja jõulukuuse juurde (kontrollpunkt).
5km  ja 3,5km rada kulgeb läbi kesklinna ja viib Raekoja platsi jõulukuuse juurde. Kõik rajad on sobilikud peredega läbimiseks.
Täpsema rajalemineku juhendi leiab : https://www.oknomme.ee/?p=29
Head osalemist rajad on avatud!
------


 Avalda tulemus 
 Nimi:    
 Tulemus:    
 9 + 7 =     
  
* Kaitseks süsteemse rämpsposti eest tuleb lahendada lihtne matemaatiline tehe - mõistvat suhtumist!
** Teie IP-aadress salvestatakse!

Toetajad