Kuupäev |
Asukoht |
Rajameister |
Võistlus |
Osalejaid |
Tulem. |
SI |
Märkused |
Kommentaarid |
2024-01-01 |
Rõõsa |
Kaido Nurja |
GP Rogain, püsirada 24/7 |
|
|
|
TELLI RAJAGA KAART E-Poest |
3 |
2024-01-01 |
Luige |
Kaido Nurja |
GP Rogain püsirada 24/7 |
|
|
|
TELLI RAJAGA KAART E-Poest |
1 |
2024-04-02 |
Jüri |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
120,120A 125 125A 132 132A 135 135A 135C Tuule |
0 |
2024-04-09 |
Kadriorg |
Marko Süld |
teisipäevak |
|
|
|
Tramm1,3 Kadriorg |
0 |
2024-04-16 |
Vaela |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
116B Ööbiku |
0 |
2024-04-17 |
Järve |
Kaido Nurja |
Tallinna Koolide 20. Jüriööjooks |
|
|
|
|
2 |
2024-04-17 |
Järve terviserada |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
5, 18, 32, 36, 45, 57 Järve |
0 |
2024-04-20 |
Kiili |
Margus Parts |
3. Vaela Rogain |
|
|
|
|
0 |
2024-04-23 |
Rõõsa |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
139, 229, 229A Rõõsa |
0 |
2024-04-24 |
Margareeta aed TLN Vanalinn |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
21 21B 41 41B 66 73 Linnahall tramm 1 2 |
0 |
2024-04-30 |
Männiku linnak |
Maris Roosipuu |
teisipäevak |
|
|
|
5, 33, 32, 117,117A 177 Männiku |
0 |
2024-05-07 |
Raku |
|
teisipäevak |
|
|
|
57 Raku |
0 |
2024-05-08 |
Tondiraba park |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
44, 51,65 Virbi |
0 |
2024-05-14 |
Kõrvemaa |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
Rong Aegviidu |
0 |
2024-05-15 |
Hiiu |
|
Hiiu Kevadjooks |
|
|
|
14, 18, 33 Hiiu |
0 |
2024-05-21 |
Muraste |
Veikko Tamlak |
teisipäevak |
|
|
|
108, 109, 122, 124, 126, 127 Sõrve tee |
0 |
2024-05-22 |
Uus-Veerenni kvartal |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
|
0 |
2024-05-28 |
Jõelähtme |
Raivo Pellja |
teisipäevak |
|
|
|
100, 101, 170, 171, 180E, J3, J15 Ringi |
0 |
2024-05-29 |
Kadriorg |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
Tramm 1, 3 Kadriorg |
0 |
2024-06-04 |
Keila-Joa |
Veikko Tamlak |
teisipäevak |
|
|
|
H6 108 108A 126 127 127A 128 128A Keila-Joa |
0 |
2024-06-05 |
Tallinn |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
|
0 |
2024-06-11 |
Pääsküla |
Raivo Pellja |
teisipäevak |
|
|
|
10, 20, 20A, 25 Õitse |
0 |
2024-06-12 |
Jüri alevik |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
|
0 |
2024-06-18 |
Kose |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
130 138 139 140 144 Kose 2 |
0 |
2024-06-19 |
Mustamäe |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
10 11 72 3 4 163 Ehitajate tee |
0 |
2024-06-25 |
Saue |
Olga Andrejeva |
teisipäevak |
|
|
|
Buss 191 Tule; rong |
0 |
2024-06-26 |
Kakumäe |
|
Kakumäe Rannajooks |
|
|
|
21A 21B 41B Sooranna tee |
0 |
2024-06-30 |
Vääna-Jõesuu |
Kaido Nurja |
Tallinna MV rattaorienteerumises |
|
|
|
|
0 |
2024-07-02 |
Kaberneeme |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
158 Kaberneeme |
0 |
2024-07-03 |
Kalaranna |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
21 21B 41 41B 66 73 Linnahall tramm 1 2 |
0 |
2024-07-09 |
Apuparra Kõrvemaa |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
Rong Aegviidu |
0 |
2024-07-10 |
Saku alevik |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
rong |
0 |
2024-07-16 |
Männiku Wakepark |
Rain Vellerind |
teisipäevak |
|
|
|
117 117A 206 206A, rong Männiku jaam |
0 |
2024-07-17 |
Ülemiste City park |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
Tramm 4 Ülemiste linnak |
0 |
2024-07-23 |
Harku mäed |
Maris Roosipuu |
teisipäevak |
|
|
|
10 Kadaka pst. 20,20A Nõva |
0 |
2024-07-24 |
Peetri park |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
105 120 120A 121 125 125A 130 131 134 135 135A 135C 138 139 140 144 164 R1 R10 Mõigu |
0 |
2024-07-30 |
Kakumäe |
S. Liivand, T. Kreek |
teisipäevak |
|
|
|
41, 41B Alemaa |
0 |
2024-07-31 |
Lagedi alevik |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
|
0 |
2024-08-06 |
Vääna-Jõesuu |
Rain Vellerind |
teisipäevak |
|
|
|
H4 H11A 108 108A 126 128 128A Rannasüdame |
0 |
2024-08-07 |
Pae park-Sikupilli |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
Majaka põik tramm 2 4 |
0 |
2024-08-13 |
Mustamäe |
Kaido Nurja |
teisipäevak |
|
|
|
23, Üliõpilaste tee. 10, 27, 33, 36, 45 Tehnikaülikool |
0 |
2024-08-14 |
Vaikne park |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
|
0 |
2024-08-21 |
Tallinn |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
|
0 |
2024-08-27 |
Raudalu |
Lauri Tarlap |
teisipäevak |
|
|
|
57, 116 116A 116B 178 Raku |
0 |
2024-08-28 |
Tallinna Vanalinn |
|
Pargijooksud OJ |
|
|
|
Tramm 3, 4 Vabaduse väljak |
0 |
2024-09-03 |
Glehni park |
Maris Roosipuu |
teisipäevak |
|
|
|
10 Pidu |
0 |
2024-09-10 |
Hiiu Pääsküla raba |
Siim Liivand |
teisipäevak |
|
|
|
14, 18, 18A, 33, 119 191 Hiiu |
0 |
2024-09-17 |
Tallinna Vanalinn |
Erko Õunapuu |
teisipäevak |
|
|
|
Vabaduse väljak |
0 |
2024-10-05 |
Tabasalu |
|
Tallinn Sprint Weekend WRE |
|
|
|
|
0 |
2024-10-05 |
Kalaranna |
|
Tallinn Sprint Weekend |
|
|
|
|
0 |
2024-10-06 |
Telliskivi loomelinnak |
|
Tallinn Sprint Weekend |
|
|
|
|
0 |
Koond |
|