Tulemused


 Kuupäev   Asukoht   Võistlus   Osalejaid   Tulem.   SI 
 2024-01-01   Rõõsa   GP Rogain, püsirada 24/7          
 2024-01-01   Luige   GP Rogain püsirada 24/7          
 2024-04-02   Jüri   teisipäevak   131   X   X 
 2024-04-09   Kadriorg   teisipäevak   327   X   X 
 2024-04-16   Vaela   teisipäevak   226   X   X 
 2024-04-17   Järve   Tallinna Koolide 20. Jüriööjooks      X   X 
 2024-04-17   Järve terviserada   Pargijooksud OJ      X   X 
 2024-04-20   Kiili   3. Vaela Rogain      X   X 
 2024-04-23   Rõõsa   teisipäevak   76   X   X 
 2024-04-24   Margareeta aed TLN Vanalinn   Pargijooksud OJ      X   X 
 2024-04-28   Stroomi rand   Põhja-Tallinna I kevadjooks          
 2024-04-30   Männiku linnak   teisipäevak   324   X   X 
 2024-05-07   Raku   teisipäevak   296   X   X 
 2024-05-08   Tondiraba park   Pargijooksud OJ      X   X 
 2024-05-14   Kõrvemaa   teisipäevak   235   X   X 
 2024-05-15   Vana-Kalamaja asum   Pargijooksud OJ      X   X 
 2024-05-21   Meriküla- Muraste   teisipäevak   259   X *   X * 
 2024-05-22   Uus-Veerenni kvartal   Pargijooksud OJ          
 2024-05-23   Pae park   Pae pargi VIII rahvajooks          
 2024-05-28   Pääsküla Harku raba   teisipäevak          
 2024-05-29   Mustamäe   Pargijooksud OJ          
 2024-06-04   Keila-Joa   teisipäevak          
 2024-06-05   Kiili alevik   Pargijooksud OJ          
 2024-06-11   Tallinn   teisipäevak          
 2024-06-12   Jüri alevik   Pargijooksud OJ          
 2024-06-18   Kose   teisipäevak          
 2024-06-19   Tallinn   Pargijooksud OJ          
 2024-06-25   Saue   teisipäevak          
 2024-06-26   Kakumäe   Kakumäe Rannajooks          
 2024-06-30   Vääna-Jõesuu   Tallinna MV rattaorienteerumises          
 2024-07-02   Kaberneeme   teisipäevak          
 2024-07-03   Kalaranna   Pargijooksud OJ          
 2024-07-09   Apuparra Kõrvemaa   teisipäevak          
 2024-07-10   Saku alevik   Pargijooksud OJ          
 2024-07-16   Männiku Wakepark   teisipäevak          
 2024-07-17   Ülemiste City park   Pargijooksud OJ          
 2024-07-23   Harku mäed   teisipäevak          
 2024-07-24   Peetri park   Pargijooksud OJ          
 2024-07-30   Kakumäe   teisipäevak          
 2024-07-31   Lagedi alevik   Pargijooksud OJ          
 2024-08-06   Vääna-Jõesuu   teisipäevak          
 2024-08-07   Pae park-Sikupilli   Pargijooksud OJ          
 2024-08-13   Mustamäe   teisipäevak          
 2024-08-14   Vaikne park   Pargijooksud OJ          
 2024-08-21   Tallinn   Pargijooksud OJ          
 2024-08-27   Raudalu   teisipäevak          
 2024-08-28   Tallinna Vanalinn   Pargijooksud OJ          
 2024-09-03   Glehni park   teisipäevak          
 2024-09-10   Hiiu Pääsküla raba   teisipäevak          
 2024-09-17   Tallinna Vanalinn   teisipäevak          
 2024-10-05   Tabasalu   Tallinn Sprint Weekend WRE          
 2024-10-05   Kalaranna   Tallinn Sprint Weekend          
 2024-10-06   Telliskivi loomelinnak   Tallinn Sprint Weekend          
Koond
NB! Tärniga märgitud tulemused on esialgsed.
NB! Kui tulemustes esineb vigu või ebatäpsusi, siis sellest teatada aadressil nomme.ok(at)gmail.com
veebispämmi kaitseks on e-posti aadressis traditsiooniline @ märk asendatud täheühendiga (at). See tuleb endal käsitsi ära muuta, muidu ei jõua kiri kohale.


2023

Teisipäevakute tulemused 2023 leiad siit »
Esialgseid võistluse tulemusi võistluse ajal vaata siit »


2022

Teisipäevakute tulemused 2022 leiad siit »


2021

GP Rogain 2021/2022. a. Kuusalu tulemusi (19.01.2022 seisuga) vaata siit »
GP Rogain 2021/2022. a. Lilleoru tulemusi (19.01.2022 seisuga) vaata siit »
Teisipäevakute tulemused 2021 leiad siit »
Esialgseid võistluse tulemusi võistluse ajal vaata siit »
Tallinna Meistrivõistlused Sprindis 2021 tulemused ja SI-vaheajad

2020

Teisipäevakute tulemused 2020 leiad siit »
Tallinna Meistrivõistlused Rattaorienteerumises 2020 tulemused ja SI-vaheajad
Tallinn Sprint Weekend 2020 2020-10-17 Noblessneri kvartal tulemused ja SI-vaheajad
Tallinn Sprint Weekend 2020 2020-10-17 Tallinna vanalinn öine tulemused ja SI-vaheajad
Tallinn Sprint Weekend 2020-10-18 Tallinna vanalinn tulemused ja SI-vaheajad
Tallinn Sprint Weekend 3. Start 18.10.2020 Tallinna vanalinn Knock Out sprint 4. Punktitabel koond 3 starti

2019

Teisipäevakute tulemused 2019 leiad siit »
Tallinna Meistrivõistlused Rattaorienteerumises 2019 tulemused ja SI-vaheajad
Tallinn Sprint Weekend 2019 2019-06-01 Uus-Pae tulemused ja SI-vaheajad
Tallinn Sprint Weekend 2019 2019-06-01 Majaka-Kadriorg tulemused ja SI-vaheajad
Tallinn Sprint Weekend 2019 2019-06-02 Kitseküla tulemused ja SI-vaheajad
Koolide 19. Jüriööjooksu tulemused ja SI-vaheajad


2018

Teisipäevakute tulemused 2018 leiad siit »
Tallinna Meistrivõistlused Rattaorienteerumises 2018 tulemused ja SI-vaheajad
Koolide 18. Jüriööjooksu tulemused ja SI-vaheajad


2017

Teisipäevakute tulemused 2017 leiad siit »
Tallinna Meistrivõistlused Rattaorienteerumises 2017 tulemused ja SI-vaheajad
Tallinna Meistrivõistlused Tavarada 2017 tulemused ja SI-vaheajad
Koolide 17. Jüriööjooksu tulemused ja SI-vaheajad


2016

Teisipäevakute tulemused 2016 leiad siit »
Tallinna Meistrivõistlused Rattaorienteerumises 2016 tulemused ja SI-vaheajad
Tallinna lahtiste MV Suusaorienteerumises 2016 tulemused ja SI-vaheajad
Rae valla mängude tulemused ja SI-vaheajad
Koolide 16. Jüriööjooksu tulemused ja SI-vaheajad


2015

Teisipäevakute tulemused 2015 leiad siit »
18.01.2015 Jüris toimunud Tallinna MV tulemused ja SI-vaheajad
Teisipäevakute tulemused 2015 leiad siit »


2014

Teisipäevakute tulemused 2014 leiad siit »
Koolide juriööjooksu tulemused 2014 leiad siit »
Eesti valdade suvemängude tulemused 2014 leiad siit »
02.08.2014 Keila-Joas toimunud Tallinna MV RO tulemused ja SI-vaheajad


2013

31.07.2013 Pahklas toimunud Tallinna MV Tavaraja tulemused ja SI-vaheajad
06.07.2013 Kaberneemes toimunud Tallinna MV RO tulemused ja SI-vaheajad
Teisipäevakute tulemused 2013 leiad siit »


2012

04.08.2012 Kaberneemes toimunud Tallinna MV lühiraja tulemused ja SI-vaheajad
Teisipäevakute tulemused 2012 leiad siit »


2011

Teisipäevakute tulemused 2011 leiad siit »


2010

Teisipäevakute tulemused 2010 leiad siit »
21. aprill 2010 - Nõmme koolide Jüriööjooksu tulemused: vaata siit »


2009

Teisipäevakute tulemused 2009 leiad siit »
22. aprill 2009 - Nõmme koolide Jüriööjooksu tulemused: vaata siit »


2008

Teisipäevakute tulemused 2008 leiad siit »
23. aprill 2008 - Nõmme koolide Jüriööjooksu tulemused: vaata siit »


2007

25. august 2007 - Tallinna ja Harju MV rattaorienteerumises tavarada: tulemused »
Teisipäevakute tulemused 2007 leiad siit »


2006

23. mai 2006 - Tallinna lahtised MV rattaorienteerumises: tulemused » SI-ajad »
26. aprill 2006 - Nõmme koolide Jüriööjooksu tulemused: vaata siit »
Teisipäevakute tulemused 2006 leiad siit »


2005

Teisipäevakute tulemused

Tallinna MV ja Tallinna KV rattaorienteerumises

Eesti meistrivõistlused rattaorienteerumises 20.august 2005 Keila-Joa
      * Tulemused Graafikud (20.08)

Nõmme koolide 5. Jüriöö orienteerumisjooks

TALLINNA SUUSAORIENTEERUMISE MV ja KV 2005:
1.etapi tulemused (05.02.2005 Pirita), SI vaheajad graafiliselt
2.etapi ja Tallinna MV tulemused (06.02.2005 Pirita), SI vaheajad graafiliselt
3.etapi tulemused (24.02.2005 Harku mõis), SI vaheajad graafiliselt
4.etapi tulemused (26.02.2005 Harku mõis), SI vaheajad graafiliselt
Tallinna KV 2005 punktiarvestus - Lõplik


2004

Bike Adventure 2004
Nõmme koolide jüriööjooks 2004
Teisipäevakud 2004
Tallinna suusaorienteerumise KV 3.etapp
Tallinna suusaorienteerumise MV lühirajal
Tallinna suusaorienteerumise MV lühendatud tavarajal


2003

Teisipäevakud 2003
Nõmme koolide jüriööjooks 2003


2002

Teisipäevakud 2002
Nõmme koolide jüriööjooks 2002



Toetajad