Participation
Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus 2024
1. 7501 Olga Andrejeva, Nõmme 6 N21A(5x) VALIK(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 4126 Marek Berkman, Swedbank SK 6 M21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 2695 Allan Edberg, OK Nõmme 6 VALIK(1x) M40(5x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 974 Tarmo Gede, 6 M50(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 31323 Riina Gutmann, Harju malev 6 N21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 2809 Juho Heinrand, Norma 6 M80(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 24567 Karl Patrick Juhani, Tammed 6 TILLU(5x) M12(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 456 Peep Koppel, Koop 6 M70(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 20426 Andres Käver, SK100 6 M40RO(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 32765 Mihkel Johannes Kütt, Norma 6 M21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 8092 Hanna Lindeberg, Swedbank AS 6 N21B(5x) VALIK(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 4829 Kert Lindeberg, TON 6 M40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 20315 Oskar Lossmann, Tammed 6 M16(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 36145 Andrius Lukosevicius, 6 M40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 36146 Emma Lukoseviciute, 6 N12(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 17644 Marika Müür, TON 6 N60(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 2298 Mare Niitsoo, TON 6 N70(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 25195 Jan-Erik Nõmtak, 25195 6 M40RO(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 13936 Ott Põldmäe, 6 M21A(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 8271 Merike Põldmäe, 6 N60(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 18073 Arabella Raie, 6 N14(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 32781 Pille Rask, 6 N60(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 7311 Ülo Reisner, Metsä Forest 6 M50(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 7310 Karin Reisner, Metsä Forest 6 N40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 30465 Mari-Ann Saar, 6 N21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 7502 Taavi Tambur, Nõmme 6 M21C(5x) M21B(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 12276 Andres Tiko, KFV 6 M21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 18354 Kai Treier, TON 6 N40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 212 Tõnu Tänav, Rae 6 M40RO(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 9985 Alvin Vann, Telia SK 6 M40(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 5998 Vladimir Vari, 6 VALIK(3x) M70(3x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 31209 Mari-Ann Velbri, 6 N21B(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 3393 Rain Vellerind, Põrgupõhja 6 M50(6x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
1. 518 Tõnu Vähi, 6 M60(5x) N60(1x) |SI:6x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 4102 Tenno Alamaa, JOKA 5 M21RO(4x) VALIK(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
35. 10176 Piret Aloe, Metsä Forest 5 N40(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 429 Vaabo Annus, Orion 5 M80(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 4889 Martin Aunin, TON 5 M50(4x) VALIK(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 37469 Aleksei Fursov, 5 VALIK(1x) M21A(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 5384 Peeter Harro, 5 M70(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 2779 Heli Kain, 5 N60(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 2775 Peeter Kain, 5 M60(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 20542 Raili Kala, 5 N21B(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 21907 Kadri Kaljumets, 5 N21B(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 18344 Riivo Kiljak, 5 M21A(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
35. 425 Agu Koppa, Jõhvikas 5 VALIK(2x) M70(3x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 619 Sulev Kuiv, TAOK 5 M60(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 31152 Urmas Lips, Koop 5 M60(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
35. 4104 Eerik Lossmann, Tammed 5 M60(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 389 Ülle Mõistlik, Orion 5 N70(3x) VALIK(2x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 149 Ilmar Mõistlik, Orion 5 M80(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 38705 Mikkel Raju Müürsepp, 5 TILLU(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 28247 Elis-Ketter Müürsepp, 5 N21B(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 35349 Mattis Maru Müürsepp, 5 TILLU(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 21191 Enno Needrit, 5 M70(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
35. 1971 Kalle Nelk, Tammed 5 M70(1x) M60RO(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 285 Veiko Pak, Rae 5 VALIK(1x) M40RO(4x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 9976 Renna Pakaste, 5 N50(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 31747 Paul Põldmäe, 5 M21A(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 26381 Ekke Riiner, 5 M16(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 20077 Hanna Roosipuu, TON 5 N14(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 5814 Aleksei Spiridonov, SRD 5 M50(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 32728 Ivo Särak, Saue SK 5 M21A(4x) M21B(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
35. 3828 Taavi Tamkivi, TAOK 5 M21A(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 11275 Juhan Tamm, Eesti Keskkonnauuringute 5 M70(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
35. 1311 Heini Tammik, Kape 5 M70(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 3656 Ülo Timuska, Rae 5 M60(5x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
35. 31960 Mari-Liis Tomp, Triathlon Estonia 5 N21B(4x) RADA6(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
35. 10011 Tauri Valk, Logistikapataljon 5 M21A(4x) M21B(1x) |SI:5x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 18321 Jürgen Esinurm, 4 M40RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 5928 Viljar Grauen, Metsapeatus 4 M40RO(3x) M21A(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 18858 Valdo Hälvin, Milrem Robotics 4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 6445 Oliver Immato, 4 M21RO(3x) M21A(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 25510 Mihkel Järve, Kobras 4 M21RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 12756 Marti Kaljuve, Mercury 4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 21894 Airi Kask, 4 N40(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 29816 Tanel Keres, 4 M21C(3x) M40(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 411 Ilmar Kirjanen, TAOK 4 VALIK(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 4860 Tõnu Kits, 4 M50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 27984 Maire Kivimurd, 4 N40(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 20256 Indrek Koort, Veepisar 4 M40RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 32636 Tõnu Koppel, Esvika 4 M50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 30510 Karin Kriis, A&T Sport 4 M21RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 24794 Margus Kärner, 4 M21C(2x) VALIK(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 4771 Risto Laanoja, 4 M21A(2x) M21RO(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 28201 Veronika Laasi, 4 N21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 19826 Siim Liivand, 4 M21C(2x) M40(1x) VALIK(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 16323 Erkki Luuk, CFC 4 M40RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 3033 Tõnu Lääne, 4 VALIK(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 22220 Taavi Malsroos, Tammed 4 M21C(1x) M16RO(1x) M19RO(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 6590 Jüri Mellik, AnalDesigni AS 4 M70(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 28246 Mait Müürsepp, 4 M21C(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 29723 Imre Nemvalts, 4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 11830 Evelyn Nurja, Nõmme 4 N21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 39529 Anna Grete Paalberg, 4 N21B(2x) RADA4(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 17556 Andrus Paats, 4 M40(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 9022 Vahur Pajomägi, 4 M21C(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 30235 Aleksander Parnabas, 4 M60(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 1545 Oleg Podlipski, Jõhvikas 4 VALIK(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 2260 Mati Preitof, Harju OK 4 M60(3x) M50(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 38021 Evan Villu Põldmäe, Kivimäe Põhikool 4 M14(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 16317 Peep Põlluäär, 4 M40(2x) M21A(2x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 24402 Ahti Raba, LHV Pank 4 M21A(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 21769 Elina Reedi, 4 N50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 2853 Gea Rennel, Harju OK 4 VALIK(3x) N60(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 6177 Joel Rillo, 4 M21C(1x) M21B(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 6431 Anton Roolaid, TAOK 4 M40(3x) VALIK(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 34874 Aleksei Roomet, Loginet 4 VALIK(1x) M40(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 283 Maris Roosipuu, TON 4 N50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 2654 Silvar Savolainen, TON 4 M50(3x) M21A(1x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 8963 Andres Seppel, Scoutspataljon 4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 24576 Paul Seppel, 4 M12(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 24577 Robert Seppel, 4 M12(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 1030 Vermo Siim, Nõmme 4 M40RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 39141 Allar Soo, Põrgupõhj 4 M21B(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 30100 Oskar Sooberg, TON 4 M12(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 1366 Mart Sooberg, TON 4 M21C(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 23557 Heimar Steinpilm, Eesti Energia Spordikl 4 M21A(1x) M40(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 33777 Epp Sulg, 4 N70(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 8818 Marko Süld, HOK 4 M21B(1x) M40(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 1053 Veikko Tamlak, Kape 4 M50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 36676 Lauren Tamman, 4 TILLU(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 33663 Brittel Tamman, 4 TILLU(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 22636 Katrin Tomson, 4 N60(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 3069 Aivo Traks, Orvand 4 M50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 58 Viktoria Trasanov, TON 4 N60(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 32870 Ete Marie Varblane, 4 TILLU(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 906 Vallo Varjo, Koop 4 M60RO(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 16577 Sten Veidebaum, 4 M50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
70. 4746 Kalev Viidemann, TON 4 M21A(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 36571 Maikel Magnus Välja, Harju OK 4 M16RO(1x) M14(3x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 5564 Peeter Võrk, Sinine Zetoon 4 M50(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
70. 6507 Igor Zurjari, 4 M60(4x) |SI:4x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 3009 August Albert, JOKA 3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 310 Eha Arb, 3 VALIK(2x) RADA3(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 37183 Aigar Elias Asku, Pikavere 3 M12(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 1826 Lauri Beilmann, Tammed 3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 192 Mare Beilmann, LUS 3 N21B(2x) M70(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 22042 Siim Düüna, KL Rapla Malev 3 M21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 17721 Ivo Fridolin, 3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 4807 Paavo Helde, Evotec AS 3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 35285 Maru Immato, 3 TILLU(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 7499 Aleksander Jaanson, 3 M60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 17418 Roland Jairus, Põrgupõhja 3 M21RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 11592 Annabel Mirtel Saskia Joakit, Tammed 3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 5487 Neeme Kaarna, Harju malev 3 M21C(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 18599 Kirsti Kadakas, Tammed 3 N60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 26196 Karol Kampus, 3 M40(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 5942 Kristo Kamratov, 3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 2808 Edit Kannel, Norma 3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 36509 Randin Kark, 3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 6147 Endel Karp, Norma 3 M60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 39717 Suigu Kesküla, 3 VALIK(1x) M12(1x) M16(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 8157 Sulev Kesküla, 3 VALIK(2x) M21B(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 20307 Raul Kippar, 3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 34733 Kaspar Klettenberg, 3 M21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 21204 Tiina Krutob, 3 N40(1x) N50(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 1728 Rutt Kukk, Orion 3 N70(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 33973 Maret Laas, Sinine Zetoon 3 VALIK(2x) N50(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 20443 Raido Laidla, SK100 3 M21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 991 Erkki Laur, Certex 3 M21C(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 21336 Kaja Ligi, Peko 3 N60(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 466 Ave Liivand, Koop 3 N50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 14258 Tõnu Lillelaid, Tammed 3 M40(2x) M21B(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 2513 Ethel Madalik, Tammed 3 N50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 25298 Tarmo Maiste, Tammed 3 M21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 30919 Guido Maiste, Tammed 3 M16(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 36354 Leila Malva, CC Rota Mobilis 3 M40RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 21342 Tanel Merigan, Töllerdiste Spordiklubi 3 M21RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 8492 Raivo Mitt, 3 M50(2x) M21C(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
134. 9488 Urmo Mäeorg, Puukool 3 M21A(1x) M40(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 603 Kaido Nurja, Nõmme 3 RADA2(1x) RADA5(1x) M50(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 5977 Rando Nõmmik, 3 M21C(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 39461 Daniel Frederik Oja, Pikavere Mõisakool 3 M12(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 12352 Urmo Orujõe, 3 M40RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 3314 Terje Ots, Swedbank SK 3 N40(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 2741 Merike Paapson, TON 3 N50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 4415 Maris Palopääl, Kobras 3 N21A(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 32248 Marie Peiker, 3 N16(1x) M16(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 32247 Martin Peiker, 3 M21C(1x) M16(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 3 Mati Poom, TON 3 M80(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 37840 Kirsi Päärsoo, Norma 3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 4878 Jüri Püssim, Tammed 3 M80(1x) VALIK(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 3226 Kalev Raadla, Jõhvikas 3 M60RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
134. 8791 Küllike Rehe, Hansapank 3 N21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 5568 Urmas Reikop, Sinine Zetoon 3 M21C(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 8644 Anneli Rämmann, Koop 3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 4864 Indrek Saarepera, 3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 13946 Rene Sakkeus, 3 M40(2x) RADA3(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 6410 Riina Salumäe, 3 N21A(1x) M40RO(1x) M21RO(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 17886 Margus Sassian, VTO 3 M40RO(2x) N40RO(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 4690 Vladimir Savinov, SRD 3 M60(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 5154 Sven-Erik Soosaar, 3 M50(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 27304 Alvar Suisalu, CC Rota Mobilis 3 M40RO(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 5581 Sigrid Särak, 3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 13315 Otto Tamkivi, SK100 3 M16(1x) M21B(1x) M21C(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 11733 Jan-Erik Vaiksalu, 3 M21B(2x) VALIK(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 6726 Peeter Valle, 3 M60(1x) VALIK(1x) RADA4(1x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 10089 Marko Valter, Õhuvägi 3 M40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 8481 Janno Veeorg, 3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 35248 Rainer Velbri, 3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
134. 12425 Maret Viira, Põrgupõhja 3 N40(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
134. 7883 Erkki Vähi, 3 M21B(3x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
134. 36651 Mihkel Väin, 3 M21C(1x) M21B(2x) |SI:3x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 35348 Kerttu Aaring, 2 N21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 21896 Mattis Alliksoo, Tammed 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 18665 Robert Arund, Tammed 2 M16RO(1x) M14(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 9961 Jürgen Arund, Tammed 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 32887 Nora Marie Berkman, 2 N12(1x) TILLU(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
205. 1859 Matti Betlem, JOKA 2 M60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 4932 Mait Bratka, TÜ 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 4112 Ingmar Daub, Ilves 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 1145 Silver Eensaar, Kobras 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 29826 Kertu Eensaar, 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 295 Kersti Ehala, JOKA 2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 3378 Tuuli Erm, Võru 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 22432 Kristian Esula, 2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 17734 Herdis Fridolin, 2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 17671 Piret Grossthal, Sunorek 2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 14765 Aksel Markus Hallik, Tammed 2 M19RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 21118 Anu Isberg, 2 N40RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 1380 Monica Jaago, 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 39710 Heigo Jakson, 2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 5250 Jaanus Jõgis, Põrgupõhja 2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 1734 Liina Jõgisu, Mercury 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 27106 Andreas Jürimäe, TTÜ Tantsuansambel Kulj 2 M21C(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 705 Ülle Kadak, Lehola 2 N60(1x) N40(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 884 Ahto Karu, JOKA 2 M60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
205. 8260 Viktor Kassatkin, SRD 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 9209 Pille Kenkmann, 2 VALIK(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 278 Meeli Kerem, TON 2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 39718 Sune Kesküla, 2 VALIK(1x) M16(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 37125 Tjorven Kiiman, 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 38707 Silvia Kinger, 2 N21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 18010 Sander Kipper, 2 M16(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 13181 Maarja Kipper, Äripäev 2 N21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 260 Marika Kirsspuu, TAOK 2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 1038 Veste Kivipalu, LSF PT 2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 3641 Tarvo Klaasimäe, Rakv 2 M40RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 33231 Mari Koldits, 2 N21B(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 19948 Lennart Komp, 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 18311 Anne Koppel, 2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 2865 Toomas Koppel, Saku 2 M70(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
205. 5578 Gerli Kriiska, 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 8520 Aaro Kristjuhan, PERH 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 266 Kalev Kukk, TAOK 2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 34332 Avo Kuslap, 2 VALIK(1x) M21A(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 6172 Tiit Kägu, 2 VALIK(1x) M21C(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 15993 Linda Johanna Kägu, 2 N16(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 5521 Karl Kürsa, Kobras 2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 10868 Marit Leisberg, 2 N21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 912 Toivo Leisner, Elioni SK 2 M60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 29810 Andrus Lepp, OÜ Bauest 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
205. 20877 Aimur Lillak, Lendavtaldrik 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 26461 Lukas Lillelaid, Tammed 2 M16(1x) M21C(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 3392 Lauri Malsroos, Tammed 2 M21RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 20590 Heiko Mander, SK100 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
205. 6064 Eda Meibaum, ÜSP 2 N60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 312 Aivar Meindok, TON 2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 6517 Triin Melnik, 2 N21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 37897 Ülle Meritee, 2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 15448 Kalle Metsoja, Mercury 2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 4507 Aldo Mett, Skype 2 M21BRO(1x) M40RO(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 13911 Ats Metusala, TTÜ 2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 34025 Kerli Mägi, 2 M21RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 4106 Tiiu Mägi, Kape 2 VALIK(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 2985 Margit Mälter, 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 2255 Jüri Märtmaa, Tammed 2 M60RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 554 Renee Mõttus, Lehola 2 RADA3(1x) RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 5853 Ivo Müürsepp, TTÜ 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 17025 Margus Nael, SoftComply 2 M40RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 4261 Sander Nahkor, TAOK 2 M21A(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 4310 Mihkel Nahkur, Jõhvikas 2 M60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 25228 Indrek Neivelt, 2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 25582 Kai Niinepuu, Jõhvikas 2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 30120 Hannes Nurk, 2 RADA3(1x) M50(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 970 Rita Ojala, JOKA 2 VALIK(1x) N21RO(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 33674 Mykyta Olimpiiev, 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 35835 Olle Orlov, 2 M12(1x) N14(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 39623 Elli Orlov, 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 21965 Aivar Ots, 2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 26077 Joosep Paats, 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 39612 Riina Palu, Saaresalu 2 RADA4(1x) RADA3(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 10612 Jaanika Parts, Elisa Spordiklubi 2 N21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 3225 Anne Raadla, Jõhvikas 2 N70(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 24174 Kersti Rahnel, Tammed 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 182 Tõnu Raid, Tammed 2 M70(1x) VALIK(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 181 Maire Raid, Tammed 2 N70(1x) M70(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 14986 Toomas Randoja, XDream 2 M21BRO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 6863 Sven-Erik Rebane, Orvand 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 1881 Helle Rennu, 2 N70(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
205. 2287 Tiit Riisalo, EROK 2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 11806 Andrus Rämmann, Koop 2 M60(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 24348 Nelli Rünk, 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 13775 Marge Sargma, Tammed 2 N21RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 26644 Algirdas Skudrickas, 2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 495 Vello Solna, Peko 2 M21A(1x) M50(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 18917 Imbi Soome, 2 M21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 133 Andres Talver, Mercury 2 M60RO(1x) M40RO(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 39525 Virginia Tambur, Nõmme 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 39553 Marvin Tamm, 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 38500 Loore Tammist, Võru 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 35744 Keido Tarkin, 2 M21B(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 38335 Isabel Tarkin, 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 38334 Jasper Tarkin, 2 TILLU(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 21494 Tarmo Tarlap, Porter Racing 2 M40RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 6426 Mart Timuska, Rae 2 RADA3(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 6521 Ragne Tomberg, 2 N50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 20180 Uku Tomingas, Mercury 2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 6214 Tarmo Tuule, SK Loom / Nuti Grupp OÜ 2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
205. 8648 Grete Usin, 2 N21B(1x) N40(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 2548 Elmar Vaher, Rakv 2 M40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
205. 4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu, Tammed 2 M21C(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 38262 Jaan Valtin, 2 VALIK(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 28638 Ell Grete Varblane, 2 N12(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 28203 Alan Vask, Töllerdiste Spordiklubi 2 M40RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 1041 Margus Venelaine, LSF PT 2 M40RO(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
205. 8253 Fred Viidul, Microsoft 2 M40(1x) M21A(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
205. 12280 Andres Viira, Põrgupõhja 2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 3223 Jaanus Viljamaa, TON 2 M50(1x) M60(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 22061 Martin Viljasaar, 2 M21A(1x) M21B(1x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 2678 Mirja Virve, Kobras 2 N21A(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 36575 Kairi Voss, 2 N40(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
205. 3612 Erko Õunapuu, TON 2 M50(2x) |SI:2x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 9723 Ülar Aasa, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 22892 Riin Agur, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 1685 Erik Aibast, Tammed 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 11147 Andrus Allikas, 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 3357 Villu Allikberg, Saue 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 25418 Ats Alttoa, 1 M19RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 36277 Sebastian Anderson, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 30267 Nadezda Andrejeva, 1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 20992 Mikk Andreson, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 3008 Allan Anniste, JOKA 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 992 Sander Annus, Norma 1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 5820 Triinu Arb, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 38606 Raido Marek Arro, 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 20056 Kirke Arro, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 27058 Karl Erich Arund, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 35133 Marta Linda Arund, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 480 Tarvo Avaste, Tammed 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 20997 Hendrik Avaste, Tammed 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 18880 Aksel Avaste, Tammed 1 M14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 33844 Astrid Avaste, Tammed 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 1161 Piia Avaste, Tammed 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 31348 Lisette Baum, EMERA 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 17344 Rene Bernard, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 6978 Martin Betlem, Eesti Kurtide Spordiliit 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 4867 Toomas Birk, Columbus IT 1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 11678 Vitali Bogomolov, EE SK 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 26097 Kristel Dambe, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 24397 Kristin Düüna, 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 20145 Aade Düüna, Orvand 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 24401 Kristjan Düüna, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 14616 Henrik Eeltee, 1 M21BRO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 1144 Rain Eensaar, SKM 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 22753 Tiit Einberg, Gustaf-Tallinn OÜ 1 M21BRO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 34642 Gerda Maribel Entson, Ram kool 1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 36260 Hannele Erm, TAOK/Nõmme Põhikool 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 21663 Helena Erm, Võru 1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 3209 Tõnis Erm, TAOK 1 M21RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 1765 Priit Evardi, JOKA 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 6635 Airon Fingling, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
325. 6403 Ain Fjodorov, Peko 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 39484 Freddy Gunin, 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 646 Kaido Gutmann, Rae 1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 293 Ruth Gutmann, Rae 1 N21RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 3210 Alar Heinrand, Norma 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 6280 Veiko Hintsov, Põrgupõhja 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 32937 Mia Helene Hunt, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 28659 Kairi Hunt, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 4708 Ragnar Ilp, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 4710 Eneli Ivask, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 5239 Rain Jaaksoo, Kobras 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 2843 Inger Jalakas, Harju OK 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 35135 Jelena Johanson, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 3718 Jüri Joonas, Võru 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 33834 Nele Juntson, SK100 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 16759 Kairi Järvetar, 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 28033 Taimar Jõgeva, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 3086 Meelis Kadak, Lehola 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 20433 Kadri Kadakas, Tammed 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 34501 Martin Kadarik, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 39332 Terttu Kadarpik, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 38428 Indrek Kaik, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 1601 Taavi Kainel, 1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 10010 Aile Kaljumäe, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 8156 Aivo Kaljumäe, Elisa 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 36070 Matilda Kaljuve, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 36013 Adele Kaljuve, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 7820 Karin Kallisma-Julge, HOK 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 604 Tiia Kalmus, 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 26197 Kaisa Karola Kampus, Nõmme 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 1996 Margus Kandelin, Swedbank SK 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 16298 Kevin Markus Kandelin, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 4504 Tiina Kangilaski, TON 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 1748 Tanel Kannel, Rae 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 9134 Marek Karm, SK100 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 3621 Tõnu Karp, 1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 33152 August Karu, 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 9030 Martin Kaup, LSF PT 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 73 Kalmer Keevend, JOKA 1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
325. 38426 Kristo Kesküla, 1 M21BRO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 6038 Siim Kibus, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 17879 Riho Kiiman, Norma 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 4275 Kristiina Kindel, TAOK 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 12998 Madis Kipper, Mira Ehitusmaterjalid 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 23233 Oskar Kipper, 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 38484 Liisi Kirschenberg, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 16566 Heleri Kirss, Koop 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 1143 Tarmo Klaar, Mercury 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 39367 Jasper Koduvere, 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 37488 Ruben Koduvere, Tihase lasteaed 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 2493 Aleksei Komarov, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 31544 Olga Komissarova, 31544 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 38429 Martin Kontus, Roofit.Solar 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 39471 Kenneth Koosma, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 20602 Siret Koppel, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 38773 Triin Krahv, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 19015 Mariel Kriks, LSF PT 1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 1821 Erki Kriks, LSF PT 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 36981 Jelena Krivobokova, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 38944 Karel Kuljus, Järveküla kool 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39614 Peeter Kundla, 21. Kool 1 M16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 27413 Katre Kuusik, Tammed 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 975 Kalle Kuusik, 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 33314 Kristjan Kuusk, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 38665 Emma Nora Käis, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 30499 Lauri Käis, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 4865 Katrin Kõlu, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 35627 Johan Tobias Külaase, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 16220 Riho Laanoja, Laomaailm 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 24583 Aigi Lahe, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 31014 Marju Lahtein, M&K 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 7205 Ivar Lai, 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 5981 Elina Lasseron, JOKA 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 5485 Aivar Leht, Okas 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 38613 Delisa Lehtsalu, Kiili Gümnaasium 1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 10744 Ragnar Leimann, TAOK 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 34551 Oskar Joosep Lember, 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 23328 Lauri Lepalaan, 1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 4195 Lea Leppik, TAOK 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 32242 Elli Lillelaid, Tammed 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 1388 Tarmo Lillsoo, Põrgupõhja 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 397 Marika Lomp, 1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 847 Olavi Loo, West 1 M40RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 38286 Rünno Läänemägi, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 26905 Margit Maidla, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 14650 Margus Maidla, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 30186 Margus Maiste, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39616 Maarja Maivel, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 24785 Eve Malsroos, Tammed 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 4918 Mairo Marmor, Ilves 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 32844 Monika Matsina, 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 3040 Madis Meimre, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 10226 Meelis Merenäkk, Mercury 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39240 Albert Markus Merigan, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 4515 Jaan Metsa, Swedbank SK 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 39522 Karmen Mikiver, 1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 33235 Ruth Mikkor, 1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 16565 Ivo Miller, Koop 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 30622 Udo Mitt, 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 1493 Raido Mitt, Kobras 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 29623 Märten Molok, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 29622 Ella-Mai Molok, 1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 14315 Sergei Muiznieks, Saros Est 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 3992 Martin Murakas, Rakv 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 13570 Mehis Muru, JOKA 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 25272 Emili Murumaa, OK Kose 1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 30118 Hede Murumaa, OK Kose 1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 33091 Marko Mägiveer, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 33823 Siim Märtmaa, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 5862 Kersti Mölter, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 2491 Gert Müürsepp, Tammed 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 18449 Mart Nael, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 33185 Elisabeth Nemvalts, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 20524 Mihkel Nestor, SEB Spordiklubi 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 18395 Pauliine Nettan, Kaitseväe Akadeemia 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 13992 Katrin Niit, 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 505 Andrei Nikitin, SRD 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 11808 Katrin Nurja, Nõmme 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 17477 Tõnu Ots, Swedbank SK 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 14965 Raul Otsa, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 17741 Miriam Paesüld, Tammed 1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 4856 Ardo Pajur, Swedbank SK 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 6879 Andrius Pakaste, Vironia 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 7138 Anu Pallon, JOKA 1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 8043 Brigitte Panker, Ilves 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 1472 Rainer Parve, Peko 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 32685 Käre Pehk, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 16171 Karl Pehk, 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 16172 Liina Pehk, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 38528 Pent Pehk, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 12320 Lada Peikre, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 29282 Marit Piir, 1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 28788 Marian Piir, 1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 23976 Eero Piirisalu, 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 5420 Tõnu Piits, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 23287 Meeli Pipar, 1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 32324 Kristi Ploom, Telia SK 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 39470 Tambet Pomerants, Tallinna Ülikool 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 18818 Anu Poopuu, Tammed 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 1250 Siiri Poopuu, JOKA 1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
325. 11597 Sander Pritsik, Otepää 1 M21RO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 2018 Aleksander Pritsik, Jõhvikas 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 7960 Reemo Raag, ÜVP 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 21905 Piret Rahe, 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 2371 Arthur Raichmann, LSF PT 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 5325 Signe Raidmets, TON 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 3980 Priit Randman, Rakv 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 4788 Marti Ranne, G4S Spordiklubi 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 17873 Hirvo Rannu, 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
325. 759 Eero Raun, 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 1234 Sven Rea, TON 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 9038 Heino Rebane, Orvand 1 M70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 3130 Reeno Reeder, TAOK 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 30256 Lenne Reeder, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 634 Raivo Reiman, West 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 39618 Erich Reimets, 1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 37134 Jakob Rillo, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 3625 Janno Rillo, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 12309 Siim Ringinen, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 31972 Mirje Roasto, SK100 1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 9121 Siim Romanov, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39549 Martin Rosljuk, Tallinna Ülikool 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 36812 Raimo Rospik, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 38896 Romet Rospik, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 423 Kalev Ruberg, JOKA 1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 1300 Paavo Rõigas, Peko 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 32520 Henri Rõigas, Peko 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 39610 Lauri Saart, Tallinna Ülikool 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 11062 Egle Sander, Tartu Veeriku Kool 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 8803 Tõnu Sellin, Udde-Tooling 1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 6640 Rasmus Serg, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 6491 Anni Sild, Jakob Westholmi Gümnaasiu 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 15797 Rita Siniväli, 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 1099 Markko Sinkkonen, 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 26514 Andre Solenikov, Viru JVP 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
325. 1003 Viivi-Anne Soots, Tammed 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 5293 Rasmus Sotnik, Otepää 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 29218 Signe Steinpilm, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 36036 Villem Steinpilm, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 2681 Kadi Taalberg, Kobras 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 6133 Mikk Tali, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 134 Aari Talver, Mercury 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 38296 Ramona Talves, 1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 38269 Rasmus Talves, 1 M14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39843 Mirle-Mai Tamm, Montessori kool 1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39360 Riinu Lee Tamm, 1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39844 Tuule Iti Tamm, 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 4346 Timmo Tammemäe, SK100 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 34112 Janno Tamsalu, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 280 Hille Tasa, Tammed 1 N60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 281 Johannes Tasa, Tammed 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 66 Tiit Tatter, TON 1 M60(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 3316 Maris Terno, Tammed 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 6367 Tarmo Tiisler, Eesti Raadio 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 39021 Kaie Tobreluts, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 36591 Daria Tomash, 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 1808 Tanel Toom, 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 428 Maimu Tornberg, Koop 1 N70(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 21557 Raiko Tutt, Norma 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 20605 Reeda Tuula-Fjodorov, Peko 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 3003 Tiit Tähnas, JOKA 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 15606 Astrid Heleen Tõnisson, TON 1 N16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 5483 Andri Tõnstein, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 6727 Arvi Tüvi, 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 6728 Ene Tüvi, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 39478 Johan Vahter, 1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 14520 Kait Vahter, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 10613 Andres Vain, 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 38865 Erich Vain, 1 RADA3(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 3700 Tais Vakrõõm, SRD 1 N21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 34445 Marti Vaksmann, AS Tallinna Vesi 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 33767 Lauri Valdmaa, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 30385 Marie Valdre, 1 N14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 16348 Age Valgepea, Swedbank SK 1 N50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 39842 Raini Valgma, 1 RADA4(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 39519 Mileene Varik, Tallinna Ülikool 1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 1729 Koit Veeorg, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 35421 Maria Veisman, Rukkirääk Lasteaed 1 TILLU(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 20423 Martin Veisman, 1 M21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 356 Mart Vendelin, Orion 1 M80(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 35918 Mariann Vendelin, 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 24897 Liina Venelaine, 1 N12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 4751 Liina Vesilind, SRD 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 7574 Sören Vetevool, 1 VALIK(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 28817 Kristi Viil-Sild, Saku Õlletehase SK 1 N21B(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 20411 Risto Viirg, 1 M40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 183 Marje Viirmann, Harju OK 1 N40(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
325. 19205 Marek Vilgats, 1 M21C(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 4159 Jaan Viru, Orvand 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
325. 19813 Indrek Volens, TV3 1 M21BRO(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Raku |07/05/2024
325. 18773 Kaspar Anre Volt, 1 M16(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 1107 Toomas Voolaid, 1 M50(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Vaela |16/04/2024
325. 5567 Kai Voolaine, TON 1 RADA6(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Kadriorg |09/04/2024
325. 38922 Harris Voss, Kose Gümnaasium 1 M12(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Rõõsa |16/04/2024
325. 16569 Petri Väänänen, SK100 1 M21A(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Männiku |30/04/2024
325. 29551 Hardi Zimmermann, 1 M14(1x) |SI:1x | First Run :Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 2024 Jüri |02/04/2024
Events:
1. 02/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 129 =129+ 0 (SI 129x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-02 T Juri
2. 09/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 320 =320+ 0 (SI 319x 99.7%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-09 T Kadriorg
3. 16/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 226 =226+ 0 (SI 226x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-16 T Vaela
4. 16/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 76 = 76+ 0 (SI 76x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-23 T Ryysa
5. 30/04/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 317 =317+ 0 (SI 317x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-04-30 T Manniku
6. 07/05/2024 Tallinna Orienteerumisteisipäevakud 295 =295+ 0 (SI 295x 100.0%)C:\Users\ADMIN\Desktop\KoondT2024\2024\2024-05-07 T Raku
Starts : 1363 / 6 = 227.17
Starts : 1363 / 6 = 227.17
Starts : 1363 / 598 = 2.28
SPORTident : 1362 99.9%
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme