Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
TILLU
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Mia Malv 50/1 41/3 38/4 50/1 50/1 50/1 38/4 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 =567,00 12/12 47,3
2. Isabel Marii Vändrik 41/3 36/5 35/6 36/5 36/5 36/5 45/2 36/5 33/8 45/2 36/5 36/5 36/5 41/3 =528,00 14/14 37,7
3. Elisabeth Malv 45/2 38/4 41/3 41/3 45/2 41/3 45/2 45/2 38/4 45/2 38/4 45/2 =507,00 12/12 42,3
4. Ralf Eduard Kägu 31/10 33/8 33/8 38/4 36/5 38/4 32/9 32/9 33/8 38/4 35/6 33/8 38/4 =450,00 13/13 34,6
5. Kaspar Alliksoo 36/5 38/4 45/2 50/1 34/7 36/5 41/3 41/3 38/4 41/3 32/9 =432,00 11/11 39,3
6. Johanna Mia Vändrik 34/7 26/15 26/15 24/17 32/9 27/14 33/8 30/11 26/15 28/13 34/7 31/10 32/9 33/8 =416,00 14/14 29,7
7. Kert Alliksoo 26/15 29/12 35/6 29/12 24/17 29/12 33/8 30/11 31/10 30/11 =296,00 10/10 29,6
8. Katariina Käver SK100 31/10 30/11 31/10 35/6 38/4 30/11 =195,00 6/6 32,5
9. Paul Seppel 50/1 41/3 38/4 45/2 =174,00 4/4 43,5
10. Holger Ots 35/6 31/10 30/11 35/6 36/5 =167,00 5/5 33,4
11. Laura Adele Lents 35/6 41/3 41/3 41/3 =158,00 4/4 39,5
12. Elisabeth Nemvalts x28 29/12 31/10 29/12 32/9 35/6 =156,00 5/5 31,2
13. Robert Seppel 36/5 35/6 34/7 50/1 =155,00 4/4 38,8
14. Marii Tarlap 38/4 34/7 50/1 =122,00 3/3 40,7
15. Brigitta Saar Tallinna Lastea 34/7 31/10 38/4 =103,00 3/3 34,3
16. Mart Lindeberg 50/1 45/2 =95,00 2/2 47,5
17. Rene Belitsev 38/4 45/2 =83,00 2/2 41,5
18. Taavi Malsroos Tammed 28/13 27/14 27/14 =82,00 3/3 27,3
19. Käre Pehk 24/17 23/18 26/15 =73,00 3/3 24,3
20. Egert Ots 36/5 34/7 =70,00 2/2 35,0
21. Liisi Nõmmik 34/7 34/7 =68,00 2/2 34,0
22. Anna-Mariin Kutepov 31/10 35/6 =66,00 2/2 33,0
23. Jasper Nõmmik x55 33/8 32/9 =65,00 2/2 32,5
24. Samuel Alenius Mõttus IFK Lidingö 28/13 36/5 =64,00 2/2 32,0
24. Helen Belitsev 34/7 30/11 =64,00 2/2 32,0
26. Hanna Hälvin 33/8 28/13 =61,00 2/2 30,5
27. Kristjan Kuusk 32/9 28/13 =60,00 2/2 30,0
28. Mattias Hälvin 32/9 27/14 =59,00 2/2 29,5
29. Mari-Liis Mustkivi Mercury 31/10 27/14 =58,00 2/2 29,0
29. Ekke Aksel Proosväli 30/11 28/13 =58,00 2/2 29,0
31. Julius Rudi 50/1 =50,00 1/1 50,0
32. Romet Kõvask 45/2 =45,00 1/1 45,0
33. Ronaldo Kütt 41/3 =41,00 1/1 41,0
34. Oliver Janu 36/5 =36,00 1/1 36,0
35. Lyzelle Punane 35/6 =35,00 1/1 35,0
35. Tristen Timmu Nellis 35/6 =35,00 1/1 35,0
37. Ella-Mai Molok 34/7 =34,00 1/1 34,0
37. Pauliine Areda 34/7 =34,00 1/1 34,0
37. Lauri Ruul 34/7 =34,00 1/1 34,0
40. Emilia Printsmann Keila Rukilille 33/8 =33,00 1/1 33,0
40. Triine Tepaskent 33/8 =33,00 1/1 33,0
40. Mira Heleen Süvari 33/8 =33,00 1/1 33,0
43. Helen Alliksoo 12,7 mm 32/9 =32,00 1/1 32,0
43. Henri Janu 32/9 =32,00 1/1 32,0
43. Mattias Saat 32/9 =32,00 1/1 32,0
43. Märten Molok 32/9 =32,00 1/1 32,0
43. Oskar Kuub LSF PT 32/9 =32,00 1/1 32,0
48. Reti Klesment 31/10 =31,00 1/1 31,0
48. Oskar Aibast 31/10 =31,00 1/1 31,0
48. Henrik Erm SK Xdream 31/10 =31,00 1/1 31,0
51. Ats Lennart Väikmeri 30/11 =30,00 1/1 30,0
51. Mia Lisette Komp 30/11 =30,00 1/1 30,0
53. Oskar Pool 29/12 =29,00 1/1 29,0
53. Alex Seleznev SRD 29/12 =29,00 1/1 29,0
53. Mette Maria Raadla 29/12 =29,00 1/1 29,0
56. Melani Kaur 28/13 =28,00 1/1 28,0
56. Marat Sarõpov NPG 28/13 =28,00 1/1 28,0
58. Alfred Saar 27/14 =27,00 1/1 27,0
58. Nora Marie Berkman 27/14 =27,00 1/1 27,0
60. Ell Kivi 25/16 =25,00 1/1 25,0
60. Ete Marie Varblane 25/16 =25,00 1/1 25,0
60. Mara Mikk 25/16 =25,00 1/1 25,0
60. Astrid Avaste Tammed 25/16 =25,00 1/1 25,0
64. Henri Rõigas 24/17 =24,00 1/1 24,0
65. Karoliine Kapp 23/18 =23,00 1/1 23,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme