Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
N50
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Ave Janu Koop 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 41/3 50/1 45/2 50/1 41/3 50/1 =700,00 19/14 48,8
2. Marika Müür TON 41/3 41/3 35/6 38/4 45/2 41/3 41/3 35/6 36/5 41/3 41/3 36/5 41/3 33/8 35/6 33/8 50/1 45/2 50/1 41/3 =592,00 20/14 40,0
3. Merike Põldmäe 41/3 41/3 41/3 45/2 38/4 36/5 38/4 38/4 45/2 38/4 45/2 36/5 36/5 35/6 45/2 41/3 45/2 38/4 =579,00 18/14 40,1
4. Rita Siniväli 45/2 41/3 45/2 36/5 41/3 41/3 38/4 45/2 =332,00 8/8 41,5
5. Ragne Tomberg 36/5 34/7 38/4 36/5 35/6 38/4 30/11 36/5 36/5 =319,00 9/9 35,4
6. Elina Reedi 38/4 35/6 36/5 33/8 38/4 29/12 34/7 36/5 34/7 =313,00 9/9 34,8
7. Kaja Ligi Peko 45/2 45/2 45/2 50/1 45/2 50/1 =280,00 6/6 46,7
8. Herdis Fridolin 45/2 36/5 38/4 35/6 34/7 35/6 38/4 =261,00 7/7 37,3
9. Tiia Laul 38/4 34/7 34/7 32/9 32/9 =170,00 5/5 34,0
10. Maire Rillo 36/5 31/10 33/8 33/8 =133,00 4/4 33,3
11. Anneli Vellerind SP Transit 45/2 45/2 =90,00 2/2 45,0
12. Monika Matsina 38/4 32/9 =70,00 2/2 35,0
13. Mare Kitsnik Saku OK 32/9 35/6 =67,00 2/2 33,5
14. Anneli Aas TON 45/2 =45,00 1/1 45,0
14. Marika Kirsspuu TAOK 45/2 =45,00 1/1 45,0
16. Anneli Rämmann Koop 41/3 =41,00 1/1 41,0
16. Ülle Pellja JOKA 41/3 =41,00 1/1 41,0
18. Margit Krieger 38/4 =38,00 1/1 38,0
18. Signe Steinpilm 38/4 =38,00 1/1 38,0
20. Rita Ojala JOKA 36/5 =36,00 1/1 36,0
21. Tea Tasa PMA 35/6 =35,00 1/1 35,0
21. Niina Karnit SRD 35/6 =35,00 1/1 35,0
21. Mariia Borisova 35/6 =35,00 1/1 35,0
24. Marina Nikitina 34/7 =34,00 1/1 34,0
24. Helen Mast Jõhvikas 34/7 =34,00 1/1 34,0
26. Lada Peikre 33/8 =33,00 1/1 33,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme