Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
N40
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Maari Idnurm TON 45/2 45/2 45/2 50/1 50/1 45/2 38/4 36/5 36/5 45/2 35/6 41/3 41/3 41/3 36/5 50/1 41/3 =613,00 17/14 42,4
2. Inga Lips 50/1 41/3 35/6 35/6 41/3 45/2 35/6 34/7 27/14 45/2 38/4 50/1 45/2 41/3 45/2 38/4 45/2 =594,00 17/14 40,6
3. Kai Treier 38/4 38/4 45/2 41/3 36/5 50/1 38/4 35/6 50/1 45/2 36/5 45/2 38/4 =535,00 13/13 41,2
4. Esther Malv 45/2 41/3 33/8 32/9 33/8 29/12 29/12 33/8 28/13 34/7 28/13 30/11 34/7 =429,00 13/13 33,0
5. Maris Roosipuu TON 50/1 41/3 41/3 50/1 50/1 50/1 41/3 38/4 33/8 34/7 =428,00 10/10 42,8
5. Airi Kask 36/5 27/14 34/7 31/10 41/3 41/3 27/14 35/6 36/5 50/1 35/6 35/6 =428,00 12/12 35,7
7. Karin Reisner Metsä Forest 26/15 32/9 33/8 35/6 36/5 34/7 35/6 35/6 35/6 33/8 41/3 36/5 =411,00 12/12 34,3
8. Monica Jaago 36/5 34/7 34/7 38/4 35/6 32/9 31/10 32/9 31/10 29/12 36/5 35/6 =403,00 12/12 33,6
9. Anu Käver SK100 38/4 41/3 41/3 45/2 36/5 50/1 45/2 =296,00 7/7 42,3
10. Ethel Eensaar 45/2 38/4 45/2 38/4 50/1 38/4 =254,00 6/6 42,3
11. Maire Kivimurd 35/6 36/5 31/10 28/13 38/4 34/7 33/8 =235,00 7/7 33,6
12. Maret Viira 29/12 30/11 32/9 34/7 38/4 41/3 =204,00 6/6 34,0
13. Anu Isberg 31/10 23/18 30/11 28/13 29/12 30/11 =171,00 6/6 28,5
14. Heli Kain 29/12 31/10 32/9 31/10 33/8 =156,00 5/5 31,2
15. Maret Laas 32/9 22/19 26/15 33/8 28/13 =141,00 5/5 28,2
16. Tiina-Mari Kõrge 31/10 33/8 32/9 32/9 =128,00 4/4 32,0
17. Kaja Ligi Peko 41/3 36/5 50/1 =127,00 3/3 42,3
18. Nelli Rünk 50/1 38/4 33/8 =121,00 3/3 40,3
19. Aari Talver Mercury 50/1 33/8 35/6 =118,00 3/3 39,3
20. Marlen-Veronika Valgma Tammed 38/4 30/11 45/2 =113,00 3/3 37,7
21. Olga Komissarova 31544 24/17 26/15 29/12 33/8 =112,00 4/4 28,0
22. Kristi Ploom SOK 26/15 25/16 31/10 26/15 =108,00 4/4 27,0
23. Siiri Vallner 32/9 36/5 38/4 =106,00 3/3 35,3
24. Piret Uurimäe Telia SK 36/5 29/12 32/9 =97,00 3/3 32,3
24. Klaire Kuusk Tallinn 33/8 34/7 30/11 =97,00 3/3 32,3
26. Piia Avaste Tammed 38/4 50/1 =88,00 2/2 44,0
27. Triina-Britt Preden TON 35/6 50/1 =85,00 2/2 42,5
28. Marge Rehepapp Harju OK 30/11 26/15 27/14 =83,00 3/3 27,7
29. Andra Puusepp Täppsportlased 34/7 45/2 =79,00 2/2 39,5
30. Maaren Olander-Doyle Mercury 32/9 34/7 =66,00 2/2 33,0
31. Karin Jõeveer 33/8 30/11 =63,00 2/2 31,5
32. Inger Jalakas Harju OK 28/13 34/7 =62,00 2/2 31,0
33. Eha Arb 30/11 29/12 =59,00 2/2 29,5
34. Kirsten Nigul Kape 50/1 =50,00 1/1 50,0
35. Kristi Vaks Kose 36/5 =36,00 1/1 36,0
36. Katri Tarlap Porter Racing 34/7 =34,00 1/1 34,0
36. Jelena Roomet ITK 34/7 =34,00 1/1 34,0
38. Evelin Müürel 33/8 =33,00 1/1 33,0
38. Mai Viirmann Põrgupõh 33/8 =33,00 1/1 33,0
40. Maire Rillo 32/9 =32,00 1/1 32,0
40. Veste Kivipalu LSF PT 32/9 =32,00 1/1 32,0
42. Katrin Tõnupärt G4S spordiklubi 31/10 =31,00 1/1 31,0
42. Heikke Raidma 31/10 =31,00 1/1 31,0
42. Ave Toomingas SEB Eesti Ühisp 31/10 =31,00 1/1 31,0
42. Kristina Kahr Merevägi 31/10 =31,00 1/1 31,0
42. Ülle Pani 31/10 =31,00 1/1 31,0
47. Pirje Raidma 30/11 =30,00 1/1 30,0
47. Kristel Talv 30/11 =30,00 1/1 30,0
47. Monika Toomemäe 30/11 =30,00 1/1 30,0
50. Kristel Tukk 29/12 =29,00 1/1 29,0
51. Tiina Kangilaski TON 28/13 =28,00 1/1 28,0
52. Ene Tüvi 27/14 =27,00 1/1 27,0
52. Riina Salumäe 27/14 =27,00 1/1 27,0
54. Rita Siniväli 25/16 =25,00 1/1 25,0
54. Krista Raid 25/16 =25,00 1/1 25,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme