Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
N21A
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Kadri Kadakas Mercury 50/1 50/1 38/4 45/2 41/3 50/1 50/1 45/2 45/2 45/2 50/1 50/1 =559,00 12/12 46,6
2. Olga Komissarova 31544 38/4 38/4 27/14 26/15 45/2 31/10 35/6 33/8 38/4 32/9 =343,00 10/10 34,3
3. Heleri Kirss Koop 36/5 32/9 38/4 41/3 34/7 45/2 36/5 =262,00 7/7 37,4
3. Siiri Vallner 50/1 50/1 33/8 41/3 50/1 38/4 =262,00 6/6 43,7
5. Kersti Rahnel 45/2 32/9 36/5 41/3 50/1 36/5 =240,00 6/6 40,0
6. Raili Kala 50/1 50/1 50/1 41/3 29/12 =220,00 5/5 44,0
7. Kerli Mägi 32/9 38/4 41/3 35/6 35/6 =181,00 5/5 36,2
8. Triin Lilienthal 30/11 33/8 38/4 38/4 36/5 =175,00 5/5 35,0
9. Mari-Liis Eeljõe 31/10 35/6 33/8 36/5 38/4 =173,00 5/5 34,6
10. Marge Anijärv Mercury 34/7 41/3 36/5 41/3 =152,00 4/4 38,0
11. Kairi Tuulmägi Mercury 45/2 45/2 45/2 =135,00 3/3 45,0
12. Merilin Anijärv SRD 35/6 31/10 34/7 34/7 =134,00 4/4 33,5
13. Grete Gutmann SK100 50/1 38/4 =88,00 2/2 44,0
14. Signe Raidmets TON 45/2 36/5 =81,00 2/2 40,5
15. Helen Alliksoo 12,7 mm 41/3 38/4 =79,00 2/2 39,5
16. Johanna Talihärm Biathlon 36/5 41/3 =77,00 2/2 38,5
17. Jaanika Parts Elisa Spordiklu 31/10 41/3 =72,00 2/2 36,0
18. Kersti Matla 32/9 36/5 =68,00 2/2 34,0
19. Kati Helmja 36/5 30/11 =66,00 2/2 33,0
19. Piret Uurimäe Telia SK 33/8 33/8 =66,00 2/2 33,0
21. Tiina Kangilaski TON 32/9 32/9 =64,00 2/2 32,0
22. Eva Olle x136 28/13 27/14 =55,00 2/2 27,5
23. Kristi Mets SOK 25/16 29/12 =54,00 2/2 27,0
24. Mari Linnus Peko 50/1 =50,00 1/1 50,0
24. Teele Telgma Tammed 50/1 =50,00 1/1 50,0
24. Laura Joonas Võru 50/1 =50,00 1/1 50,0
24. Evelin Vaik TPÜ 50/1 =50,00 1/1 50,0
24. Maris Terno Tammed 50/1 =50,00 1/1 50,0
24. Maria Metsaorg Maria JK 50/1 =50,00 1/1 50,0
30. Krista Jaadla 45/2 =45,00 1/1 45,0
30. Nelli Rünk 45/2 =45,00 1/1 45,0
30. Triin Jäädmaa Võru 45/2 =45,00 1/1 45,0
30. Maris Palopääl Kobras 45/2 =45,00 1/1 45,0
30. Piret Pärnik Peko 45/2 =45,00 1/1 45,0
30. Liina Sala 45/2 =45,00 1/1 45,0
30. Kristel Kaseleht Ilves 45/2 =45,00 1/1 45,0
37. Kirke Maria Lepik Ilves 41/3 =41,00 1/1 41,0
37. Marit Zahkna Orvand 41/3 =41,00 1/1 41,0
37. Anni Sild Jakob Westholmi 41/3 =41,00 1/1 41,0
37. Maiken Vapper 41/3 =41,00 1/1 41,0
37. Elina Kutti Harju OK 41/3 =41,00 1/1 41,0
42. Mari-Liis Kaljur Harju OK 38/4 =38,00 1/1 38,0
42. Merli Süvari Mercury 38/4 =38,00 1/1 38,0
44. Katrin Kõlu Novarc 35/6 =35,00 1/1 35,0
44. Helena Mäeorg 35/6 =35,00 1/1 35,0
44. Laura Langer 35/6 =35,00 1/1 35,0
44. Raili Mägi Võru 35/6 =35,00 1/1 35,0
44. Kadi Taalberg Kobras 35/6 =35,00 1/1 35,0
49. Katrina Ojavee Ilves 34/7 =34,00 1/1 34,0
49. Ege Tamm 34/7 =34,00 1/1 34,0
49. Kristina Rudenko Norma 34/7 =34,00 1/1 34,0
49. Anneli Taal 34/7 =34,00 1/1 34,0
49. Agnes Salundi Tartu Rulluisuk 34/7 =34,00 1/1 34,0
54. Katriin Alasoo SAQSC 33/8 =33,00 1/1 33,0
54. Kairi Järvetar TLÜ 33/8 =33,00 1/1 33,0
56. Külli Koort 30/11 =30,00 1/1 30,0
57. Mia Marleen Rahe 29/12 =29,00 1/1 29,0
58. Merle Laaneots 28/13 =28,00 1/1 28,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme