Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
M40RO
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Vermo Siim Nõmme 50/1 50/1 50/1 45/2 45/2 38/4 38/4 41/3 45/2 45/2 41/3 45/2 45/2 38/4 45/2 =623,00 15/14 44,1
2. Indrek Reitsak Nõmme 50/1 35/6 41/3 50/1 38/4 50/1 50/1 41/3 50/1 50/1 50/1 =505,00 11/11 45,9
3. Tõnu Tänav Rae 50/1 45/2 41/3 41/3 38/4 41/3 36/5 35/6 36/5 32/9 =395,00 10/10 39,5
4. Margus Venelaine LSF PT 36/5 45/2 41/3 34/7 35/6 35/6 35/6 41/3 38/4 36/5 =376,00 10/10 37,6
5. Margus Sassian VTO 32/9 28/13 31/10 31/10 29/12 32/9 32/9 31/10 31/10 27/14 26/15 34/7 =364,00 12/12 30,3
6. Kaido Gutmann Rae 38/4 35/6 33/8 32/9 27/14 34/7 38/4 30/11 28/13 30/11 31/10 =356,00 11/11 32,4
7. Andres Käver SK100 35/6 33/8 30/11 30/11 34/7 31/10 33/8 34/7 33/8 23/18 36/5 =352,00 11/11 32,0
8. Toomas Kreek Nõmme 41/3 32/9 26/15 31/10 34/7 35/6 32/9 31/10 28/13 38/4 =328,00 10/10 32,8
9. Tarmo Tarlap Porter Racing 45/2 38/4 38/4 36/5 45/2 33/8 29/12 =264,00 7/7 37,7
10. Erkki Luuk 34/7 41/3 36/5 45/2 35/6 31/10 41/3 =263,00 7/7 37,6
11. Veiko Pak Rae 32/9 34/7 33/8 30/11 33/8 32/9 30/11 27/14 =251,00 8/8 31,4
12. Kalle Metsoja Mercury 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 =250,00 5/5 50,0
13. Jüri Märtmaa Tammed 35/6 41/3 41/3 36/5 36/5 31/10 =220,00 6/6 36,7
14. Urmas Sassian Rae 36/5 36/5 36/5 38/4 34/7 34/7 =214,00 6/6 35,7
15. Sander Annus Norma 34/7 45/2 50/1 38/4 41/3 =208,00 5/5 41,6
16. Indrek Koort Veepisar 33/8 34/7 29/12 33/8 35/6 =164,00 5/5 32,8
17. Risto Tõnupärt 33/8 35/6 36/5 32/9 =136,00 4/4 34,0
18. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis 45/2 36/5 35/6 =116,00 3/3 38,7
19. Kristjan Maade LSF PT 50/1 32/9 =82,00 2/2 41,0
20. Eduard Pukkonen Harju OK 29/12 41/3 =70,00 2/2 35,0
21. Tõnis Haldna Rae 28/13 33/8 =61,00 2/2 30,5
22. Alari Saarepera 22/19 30/11 =52,00 2/2 26,0
23. Erik Aibast Tammed 50/1 =50,00 1/1 50,0
24. Mattis Alliksoo 12,7 mm 45/2 =45,00 1/1 45,0
24. Priit Överus Mercury 45/2 =45,00 1/1 45,0
24. Kirill Klenski CoxArt 45/2 =45,00 1/1 45,0
27. Martin Kaup LSF PT 41/3 =41,00 1/1 41,0
28. Olavi Loo West 38/4 =38,00 1/1 38,0
29. Joonas Vaabel Padriku pedaali 35/6 =35,00 1/1 35,0
30. Kert Lindeberg 4829 34/7 =34,00 1/1 34,0
31. Lauri Beilmann Tammed 33/8 =33,00 1/1 33,0
32. Janek Leer CC Rota Mobilis 32/9 =32,00 1/1 32,0
33. Mart Mustkivi Mercury 31/10 =31,00 1/1 31,0
34. Allan Sülla 29/12 =29,00 1/1 29,0
35. Mart Pais LSF PT 27/14 =27,00 1/1 27,0
36. Kaur Virunurm 25/16 =25,00 1/1 25,0
37. Leonid Malikov CoxArt 24/17 =24,00 1/1 24,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme