Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
M21RO
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Lauri Malsroos Tammed 50/1 50/1 45/2 50/1 50/1 50/1 45/2 50/1 50/1 50/1 50/1 50/1 45/2 50/1 =685,00 14/14 48,9
2. Marek Karm SK100 50/1 41/3 45/2 41/3 45/2 45/2 50/1 45/2 41/3 38/4 45/2 45/2 45/2 50/1 38/4 45/2 =633,00 16/14 44,3
3. Erik Aibast Tammed 45/2 45/2 38/4 41/3 41/3 50/1 45/2 41/3 50/1 =396,00 9/9 44,0
4. Oliver Immato 38/4 41/3 41/3 41/3 41/3 45/2 45/2 41/3 =333,00 8/8 41,6
5. Jürgen Esinurm 34/7 38/4 38/4 41/3 45/2 32/9 =228,00 6/6 38,0
6. Tomas Zdanavicius OK DAINAVA Lith 32/9 36/5 45/2 38/4 34/7 38/4 =223,00 6/6 37,2
7. Siim Märtmaa 35/6 34/7 34/7 35/6 34/7 38/4 =210,00 6/6 35,0
8. Sten Reisi 31712 34/7 31/10 36/5 30/11 34/7 34/7 =199,00 6/6 33,2
9. Alan Vask ABC Grupp 41/3 41/3 36/5 35/6 36/5 =189,00 5/5 37,8
10. Mihkel Järve Kobras 38/4 35/6 35/6 38/4 35/6 =181,00 5/5 36,2
11. Armin Vilms 36/5 34/7 36/5 36/5 38/4 =180,00 5/5 36,0
12. Kaido Nurja Nõmme 38/4 38/4 35/6 41/3 =152,00 4/4 38,0
13. Tõnis Erm TAOK 41/3 50/1 50/1 =141,00 3/3 47,0
14. Risto Laanoja 38/4 35/6 38/4 =111,00 3/3 37,0
15. Indrek Reitsak Nõmme 41/3 36/5 =77,00 2/2 38,5
15. Sander Linnus Peko 41/3 36/5 =77,00 2/2 38,5
17. Risto Alttoa Nordecon Betoon 36/5 36/5 =72,00 2/2 36,0
18. Janek Leer Võru 35/6 33/8 =68,00 2/2 34,0
19. Marje Venelaine Tammed 32/9 33/8 =65,00 2/2 32,5
20. Reigo Vatsk 50/1 =50,00 1/1 50,0
21. Andreas Kraas Tammed 45/2 =45,00 1/1 45,0
22. Margus Venelaine LSF PT 41/3 =41,00 1/1 41,0
23. Eero Säde Õhuvägi 38/4 =38,00 1/1 38,0
24. Mattis Alliksoo 12,7 mm 36/5 =36,00 1/1 36,0
24. Margus Hallik LUS 36/5 =36,00 1/1 36,0
24. Ole Raudsepp x183 36/5 =36,00 1/1 36,0
24. Jarmo Nikolai Põrgupõh 36/5 =36,00 1/1 36,0
28. Marko Külaots Tammed 35/6 =35,00 1/1 35,0
28. Vermo Siim Nõmme 35/6 =35,00 1/1 35,0
28. Margus Kontus 35/6 =35,00 1/1 35,0
31. Miko Liivamägi Enima 34/7 =34,00 1/1 34,0
32. Raido Laidla SK100 33/8 =33,00 1/1 33,0
32. Lauri Lepalaan 33/8 =33,00 1/1 33,0
34. Tauno Vare 32/9 =32,00 1/1 32,0
35. Joonas Vaabel Padriku pedaali 31/10 =31,00 1/1 31,0
36. Alari Saarepera 29/12 =29,00 1/1 29,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme