Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
M21C
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Aleksei Spiridonov Gaasiekspert 50/1 45/2 50/1 45/2 50/1 50/1 36/5 50/1 41/3 41/3 38/4 50/1 36/5 50/1 50/1 45/2 50/1 =667,00 17/14 45,7
2. Rain Kauge Põrgupõh 50/1 50/1 50/1 50/1 45/2 45/2 50/1 45/2 33/8 50/1 45/2 41/3 50/1 =604,00 13/13 46,5
3. Argo Kauge Põrgupõh 45/2 38/4 45/2 41/3 38/4 38/4 36/5 35/6 36/5 32/9 35/6 35/6 36/5 45/2 45/2 41/3 =554,00 16/14 38,8
4. Vahur Pajomägi 41/3 41/3 38/4 41/3 35/6 36/5 38/4 34/7 38/4 41/3 38/4 38/4 45/2 =504,00 13/13 38,8
5. Mait Bratka TÜ 35/6 32/9 34/7 30/11 34/7 30/11 33/8 32/9 34/7 36/5 41/3 36/5 38/4 =445,00 13/13 34,2
6. Arvi Tüvi 41/3 36/5 41/3 30/11 29/12 32/9 30/11 31/10 34/7 35/6 34/7 =373,00 11/11 33,9
7. Mait Müürsepp 34/7 26/15 30/11 32/9 33/8 35/6 30/11 41/3 =261,00 8/8 32,6
8. Juhan Erik 36/5 38/4 38/4 35/6 36/5 31/10 38/4 =252,00 7/7 36,0
9. Siim Kaur 50/1 33/8 30/11 35/6 33/8 =181,00 5/5 36,2
10. Neeme Kaarna Harju malev 28/13 33/8 36/5 33/8 36/5 =166,00 5/5 33,2
10. Margus Kärner 33/8 33/8 31/10 34/7 35/6 =166,00 5/5 33,2
12. Oskar Roomet 35/6 31/10 32/9 35/6 =133,00 4/4 33,3
13. Aivar Meindok TON 45/2 38/4 45/2 =128,00 3/3 42,7
14. Alar Heinrand Norma 28/13 32/9 29/12 31/10 =120,00 4/4 30,0
15. Vaido Salis Nõmme 27/14 31/10 50/1 =108,00 3/3 36,0
16. Andre Laanemets 33/8 38/4 31/10 =102,00 3/3 34,0
17. Simmo Rästas x106 33/8 29/12 27/14 =89,00 3/3 29,7
18. Silvar Savolainen TON 41/3 34/7 =75,00 2/2 37,5
19. Erko Õunapuu 32/9 35/6 =67,00 2/2 33,5
20. Martin Viljasaar 31/10 32/9 =63,00 2/2 31,5
21. Hardo Hülp Lilleküla Gümna 30/11 28/13 =58,00 2/2 29,0
22. Indrek Salis Parila 27/14 29/12 =56,00 2/2 28,0
23. Heigo Nõmmik 50/1 =50,00 1/1 50,0
23. Erko Õunapuu TON 50/1 =50,00 1/1 50,0
25. Heimar Steinpilm 45/2 =45,00 1/1 45,0
25. Indrek Peil Head Arhitektid 45/2 =45,00 1/1 45,0
25. Marko Mägiveer 45/2 =45,00 1/1 45,0
25. Rando Nõmmik 45/2 =45,00 1/1 45,0
29. paul põldmäe 41/3 =41,00 1/1 41,0
29. Kalev Viidemann 41/3 =41,00 1/1 41,0
29. Alar Alajaan EKJ SK 41/3 =41,00 1/1 41,0
29. Sergey Seleznev SRD 41/3 =41,00 1/1 41,0
33. Taavi Tambur OKNõmme 38/4 =38,00 1/1 38,0
34. Donat Reznikov 36/5 =36,00 1/1 36,0
34. Aigar Kallas RMK 36/5 =36,00 1/1 36,0
34. Ragnar Ilp 36/5 =36,00 1/1 36,0
37. Jaanus Viljamaa TON 35/6 =35,00 1/1 35,0
37. William Tõnstein 35/6 =35,00 1/1 35,0
39. Siim Märtmaa 34/7 =34,00 1/1 34,0
39. Siim Türk 34/7 =34,00 1/1 34,0
39. Koit Veeorg 34/7 =34,00 1/1 34,0
39. Rainer Ruberg Mereväebaas 34/7 =34,00 1/1 34,0
39. Andri Tõnstein 34/7 =34,00 1/1 34,0
44. Silver Puulmann 33/8 =33,00 1/1 33,0
44. Anti Sullin 33/8 =33,00 1/1 33,0
46. Steiv Silm Team Silm 32/9 =32,00 1/1 32,0
46. Lauri Perv 32/9 =32,00 1/1 32,0
48. Mart Sooberg TON 31/10 =31,00 1/1 31,0
48. Martin Luts 31/10 =31,00 1/1 31,0
48. Rainer Aus 31/10 =31,00 1/1 31,0
51. Andreas Jürimäe TTÜ Tantsuansam 30/11 =30,00 1/1 30,0
52. Lauri Vilt Enima Trade OÜ 29/12 =29,00 1/1 29,0
52. Ozan Akiman 29/12 =29,00 1/1 29,0
52. Sigmar Vahkal 29/12 =29,00 1/1 29,0
52. Kalmer Antsov VaP 29/12 =29,00 1/1 29,0
56. Rico-Andreas Lepp 28/13 =28,00 1/1 28,0
56. Tanel Kurs 28/13 =28,00 1/1 28,0
56. Mehis Küla 28/13 =28,00 1/1 28,0
56. Hillar Nikkari SK RT 28/13 =28,00 1/1 28,0
60. Freddy Herzmann Ristiku PK 27/14 =27,00 1/1 27,0
60. Kaur Kuusk 27/14 =27,00 1/1 27,0
60. Märt Raaga 27/14 =27,00 1/1 27,0
63. Asso Herzmann 26/15 =26,00 1/1 26,0
63. Tarmo Tarlap Porter Racing 26/15 =26,00 1/1 26,0
63. Sander Orukivi 26/15 =26,00 1/1 26,0
66. Kristjan Stüff x194 25/16 =25,00 1/1 25,0
66. Mart Mikk 25/16 =25,00 1/1 25,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme