Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
M21B
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Valdo Hälvin Milrem Robotics 50/1 50/1 41/3 50/1 45/2 50/1 50/1 35/6 45/2 45/2 50/1 45/2 50/1 41/3 41/3 45/2 =657,00 16/14 45,8
2. Ivo Müürsepp TTÜ 50/1 45/2 50/1 45/2 50/1 34/7 31/10 50/1 41/3 45/2 50/1 41/3 38/4 50/1 38/4 =627,00 15/14 43,9
3. Imre Nemvalts KüVJ 45/2 45/2 45/2 38/4 35/6 45/2 38/4 33/8 30/11 27/14 45/2 31/10 36/5 33/8 32/9 38/4 41/3 50/1 =567,00 18/14 38,2
4. Ott Põldmäe 38/4 36/5 41/3 41/3 45/2 36/5 35/6 32/9 32/9 36/5 45/2 41/3 38/4 36/5 45/2 34/7 38/4 41/3 =557,00 18/14 38,3
5. Marti Kaljuve Mercury 41/3 38/4 33/8 38/4 38/4 45/2 35/6 33/8 36/5 45/2 36/5 =418,00 11/11 38,0
6. paul põldmäe 34/7 34/7 41/3 25/16 21/20 13/28 18/23 29/12 28/13 33/8 27/14 26/15 36/5 32/9 33/8 =417,00 15/14 28,7
7. Urmo Mäeorg Puukool 20/21 22/19 28/13 32/9 27/14 32/9 26/15 18/23 28/13 30/11 32/9 =295,00 11/11 26,8
8. Andrus Lepp OÜ Bauest 36/5 34/7 26/15 34/7 27/14 29/12 25/16 32/9 30/11 =273,00 9/9 30,3
9. Ilja Ollõkainen ÜSP 35/6 31/10 36/5 31/10 24/17 19/22 19/22 24/17 18/23 13/28 =250,00 10/10 25,0
10. Davor Tamm Nutiklaas OÜ 31/10 14/27 29/12 30/11 31/10 18/23 28/13 28/13 33/8 =242,00 9/9 26,9
11. Marko Süld HOK 36/5 35/6 35/6 26/15 29/12 28/13 27/14 22/19 =238,00 8/8 29,8
12. Allan Kuusk 32/9 27/14 18/23 17/24 16/25 20/21 27/14 20/21 17/24 34/7 =228,00 10/10 22,8
13. Marek Zahkna G4S Eesti 33/8 41/3 35/6 41/3 35/6 36/5 =221,00 6/6 36,8
14. Joel Rillo 32/9 31/10 23/18 12/29 24/17 30/11 28/13 15/26 23/18 =218,00 9/9 24,2
15. Andres Tiko 21/20 26/15 25/16 19/22 27/14 22/19 35/6 30/11 =205,00 8/8 25,6
16. Konstantin Roomet 34/7 25/16 21/20 25/16 26/15 27/14 31/10 =189,00 7/7 27,0
16. Rainis Mitt 29/12 41/3 31/10 50/1 38/4 =189,00 5/5 37,8
18. Janno Tamsalu 22/19 22/19 25/16 22/19 16/25 14/27 30/11 27/14 =178,00 8/8 22,3
19. Priit Nigols 18/23 24/17 28/13 24/17 20/21 29/12 31/10 =174,00 7/7 24,9
20. Meelis Laurimaa 30/11 32/9 38/4 23/18 31/10 =154,00 5/5 30,8
21. Martin Laur Kuljus 19/22 17/24 26/15 19/22 24/17 36/5 =141,00 6/6 23,5
22. Toomas Lents Õhuvägi 32/9 30/11 33/8 34/7 =129,00 4/4 32,3
23. Andres Seppel Scoutspataljon 34/7 22/19 27/14 45/2 =128,00 4/4 32,0
24. Kristjan Jäärats 34234 15/26 21/20 35/6 29/12 21/20 =121,00 5/5 24,2
25. Sören Vetevool 38/4 41/3 34/7 =113,00 3/3 37,7
26. Madis Uuemaa 34/7 28/13 23/18 26/15 =111,00 4/4 27,8
27. Raivo Erik Rae 36/5 33/8 35/6 =104,00 3/3 34,7
28. Allan Saar Saku 34/7 35/6 29/12 =98,00 3/3 32,7
29. Siim Valgeväli 50/1 41/3 =91,00 2/2 45,5
30. Dmitri Shved SRD 23/18 33/8 31/10 =87,00 3/3 29,0
31. Jaanis Mändla 28/13 15/26 16/25 25/16 =84,00 4/4 21,0
32. Raul Kippar 33/8 24/17 25/16 =82,00 3/3 27,3
33. Romet Leopard Enima Trade OÜ 24/17 25/16 29/12 =78,00 3/3 26,0
34. Taavi Tambur Nõmme 45/2 32/9 =77,00 2/2 38,5
35. Vitali Shved SRD 11/30 31/10 32/9 =74,00 3/3 24,7
35. Marek Berkman Swedbank SK 38/4 36/5 =74,00 2/2 37,0
37. Jaanus Jõgis Saku Õlletehase 35/6 36/5 =71,00 2/2 35,5
38. Artur Raik 27/14 34/7 =61,00 2/2 30,5
38. Karl Pehk 30/11 31/10 =61,00 2/2 30,5
40. Aleksei Shved SRD 25/16 34/7 =59,00 2/2 29,5
41. Mattis Alliksoo 12,7 mm 50/1 =50,00 1/1 50,0
41. Erko Virgepuu Swedbank SK 50/1 =50,00 1/1 50,0
41. Sergey Seleznev SRD 50/1 =50,00 1/1 50,0
41. Tõnis Laugesaar Rakv 50/1 =50,00 1/1 50,0
45. Aivar Ots 16/25 19/22 10/31 =45,00 3/3 15,0
46. Aimur Lillak Kaitseväe Akade 31/10 12/29 =43,00 2/2 21,5
46. Mati Karu JOKA 29/12 14/27 =43,00 2/2 21,5
48. Martin Murakas Rakv 41/3 =41,00 1/1 41,0
48. Silver Puulmann 41/3 =41,00 1/1 41,0
50. Oskar Aava 16/25 23/18 =39,00 2/2 19,5
51. Jaanus Loitmaa 38/4 =38,00 1/1 38,0
51. Veiko Villo 23/18 15/26 =38,00 2/2 19,0
51. Ardo Kirschenberg 38/4 =38,00 1/1 38,0
54. Romet Sutt 36/5 =36,00 1/1 36,0
54. Jaanus Kuusler 20/21 16/25 =36,00 2/2 18,0
56. Jari Julge 35/6 =35,00 1/1 35,0
56. Janno Veeorg 35/6 =35,00 1/1 35,0
56. Halmar Heinmets TTÜ 35/6 =35,00 1/1 35,0
59. Marko Tammist 34/7 =34,00 1/1 34,0
59. Martin Rahe 11/30 23/18 =34,00 2/2 17,0
59. Madis Reinumägi 34/7 =34,00 1/1 34,0
59. Morten Vaalma MHG 34/7 =34,00 1/1 34,0
63. Joosep Paats 33/8 =33,00 1/1 33,0
63. Oliver Grauen Spordisemu 33/8 =33,00 1/1 33,0
65. Kurmet Kutti Harju OK 32/9 =32,00 1/1 32,0
66. Ülar Vaadumäe 30/11 =30,00 1/1 30,0
66. Lauri Lepalaan 30/11 =30,00 1/1 30,0
66. Markus Kaljur Harju OK 30/11 =30,00 1/1 30,0
66. Tanel Mägi 30/11 =30,00 1/1 30,0
70. Kalmer Antsov VaP 29/12 =29,00 1/1 29,0
70. Indrek Salis Parila 29/12 =29,00 1/1 29,0
70. Kristjan Peterson StSiP 29/12 =29,00 1/1 29,0
73. Sergei Zelenin VaP 28/13 =28,00 1/1 28,0
73. Tauri Valk Logistikapatalj 28/13 =28,00 1/1 28,0
75. Martti Klesment 26/15 =26,00 1/1 26,0
75. Mikk-Alvar Olle 17/24 9/32 =26,00 2/2 13,0
75. Indrek Peil Head Arhitektid 26/15 =26,00 1/1 26,0
78. Toomas Telgma Voller 25/16 =25,00 1/1 25,0
79. Andres Vesilind SRD 24/17 =24,00 1/1 24,0
80. Risto Põldsalu Tõrva 23/18 =23,00 1/1 23,0
80. Priit Potter 23/18 =23,00 1/1 23,0
82. Armin Soosalu El Solo Lobo 22/19 =22,00 1/1 22,0
82. Kristjan Allas 8/33 14/27 =22,00 2/2 11,0
82. Spartak Lja?enko 22/19 =22,00 1/1 22,0
85. Alex Reitsak 21/20 =21,00 1/1 21,0
85. Oleg Koshik SRD 21/20 =21,00 1/1 21,0
85. Siim Märtmaa 21/20 =21,00 1/1 21,0
88. Aivar Tugedam Teeme Ise Triat 20/21 =20,00 1/1 20,0
88. Hannes Krenstrauch 20/21 =20,00 1/1 20,0
90. Lauri Vilt Enima Trade OÜ 17/24 =17,00 1/1 17,0
90. Kaspar Kivistik Saku Õlletehase 17/24 =17,00 1/1 17,0
92. Jaan Peeter Viljamaa TON 15/26 =15,00 1/1 15,0
93. Andrei-Filipp Babak Kaitseliit 13/28 =13,00 1/1 13,0
94. Marko Mägiveer 10/31 =10,00 1/1 10,0
95. Mehis Küla 9/32 =9,00 1/1 9,0
96. Gunnar Richter Moosivarvas 8/33 =8,00 1/1 8,0
97. Dmitri Nelzin =0,00 0/0 0,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme