Tallinna Teisipäevakute Koondarvestus
M21A
Name Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Total Stat
1. Tarmo Maiste 50/1 45/2 45/2 50/1 50/1 41/3 50/1 41/3 45/2 41/3 31/10 41/3 50/1 50/1 50/1 50/1 38/4 50/1 =667,00 18/14 45,4
2. Riivo Kiljak 50/1 41/3 50/1 45/2 35/6 36/5 33/8 36/5 38/4 41/3 34/7 45/2 33/8 45/2 41/3 32/9 45/2 41/3 =589,00 18/14 40,1
3. Ardo Kirschenberg 35/6 32/9 22/19 24/17 23/18 28/13 28/13 32/9 34/7 36/5 31/10 =325,00 11/11 29,5
4. Reigo Lehtla LSF PT 33/8 33/8 34/7 25/16 31/10 38/4 29/12 33/8 32/9 36/5 =324,00 10/10 32,4
5. Siim Ringinen 21/20 33/8 29/12 29/12 34/7 33/8 33/8 31/10 34/7 34/7 =311,00 10/10 31,1
6. Tanel Toom PATIKA 41/3 34/7 35/6 27/14 28/13 26/15 36/5 34/7 33/8 =294,00 9/9 32,7
7. Rene Bernard 38/4 45/2 45/2 36/5 32/9 32/9 31/10 34/7 =293,00 8/8 36,6
8. Mattis Alliksoo 12,7 mm 26/15 35/6 33/8 33/8 32/9 35/6 38/4 33/8 =265,00 8/8 33,1
9. Erko Virgepuu Swedbank SK 41/3 38/4 27/14 41/3 38/4 =185,00 5/5 37,0
10. Olga Andrejeva Nõmme 31/10 36/5 35/6 50/1 31/10 =183,00 5/5 36,6
11. Kaido Nurja Nõmme 38/4 34/7 41/3 41/3 =154,00 4/4 38,5
12. Alo Süvari 31/10 36/5 30/11 28/13 27/14 =152,00 5/5 30,4
12. Fred Viidul Microsoft 27/14 25/16 38/4 35/6 27/14 =152,00 5/5 30,4
14. Ivo Miller Koop 28/13 26/15 35/6 30/11 31/10 =150,00 5/5 30,0
15. Taavi Tambur OKNõmme 45/2 29/12 30/11 45/2 =149,00 4/4 37,3
16. Marek Zahkna G4S Eesti 36/5 35/6 41/3 35/6 =147,00 4/4 36,8
17. Markko Sinkkonen 18/23 26/15 24/17 25/16 21/20 28/13 =142,00 6/6 23,7
18. Leonid Malikov CoxArt 34/7 33/8 36/5 38/4 =141,00 4/4 35,3
19. Mehis Muru JOKA 45/2 45/2 50/1 =140,00 3/3 46,7
20. Martin Luts 20/21 27/14 27/14 29/12 25/16 =128,00 5/5 25,6
20. Lauri Ruberg 50/1 28/13 50/1 =128,00 3/3 42,7
22. Siim Saidla 21/20 25/16 26/15 22/19 26/15 =120,00 5/5 24,0
23. Peeter Värnik 35/6 36/5 20/21 27/14 =118,00 4/4 29,5
24. Toomas Laur 30/11 34/7 17/24 34/7 =115,00 4/4 28,8
25. Rauno Miljand x151 24/17 23/18 26/15 38/4 =111,00 4/4 27,8
25. Andres Bauvald Elioni SK 45/2 36/5 30/11 =111,00 3/3 37,0
27. Georg Caius Kutsar Ilves 30/11 32/9 45/2 =107,00 3/3 35,7
28. Veiko Busch 19/22 27/14 25/16 26/15 =97,00 4/4 24,3
29. Rain Eensaar EKJ SK 50/1 45/2 =95,00 2/2 47,5
30. Mairolt Kakko TON 29/12 24/17 36/5 =89,00 3/3 29,7
31. Aimur Lillak Kaitseväe Akade 26/15 32/9 26/15 =84,00 3/3 28,0
32. Raido Laidla SK100 38/4 45/2 =83,00 2/2 41,5
33. Tauri Valk Logistikapatalj 22/19 32/9 27/14 =81,00 3/3 27,0
34. Ivo Müürsepp TTÜ 41/3 35/6 =76,00 2/2 38,0
35. Ragnar Kruusla JOKA 35/6 38/4 =73,00 2/2 36,5
35. Priit Evardi JOKA 38/4 35/6 =73,00 2/2 36,5
37. Indrek Peil Head Arhitektid 33/8 38/4 =71,00 2/2 35,5
38. Lauri Valdmaa 36/5 29/12 =65,00 2/2 32,5
39. Tarmo Tarlap Porter Racing 28/13 35/6 =63,00 2/2 31,5
39. Lauri Kollo TTÜ 31/10 32/9 =63,00 2/2 31,5
41. Meelis Merenäkk Rae 30/11 32/9 =62,00 2/2 31,0
41. Gert Müürsepp Tammed 34/7 28/13 =62,00 2/2 31,0
43. Marek Karm SK100 50/1 =50,00 1/1 50,0
43. Alar Abram Tammed 50/1 =50,00 1/1 50,0
43. Peeter Pihl Tammed 50/1 =50,00 1/1 50,0
43. Tõnu Lillelaid SK100 50/1 =50,00 1/1 50,0
47. Meelis Atonen Lehola 23/18 25/16 =48,00 2/2 24,0
48. Martin Viljasaar 23/18 24/17 =47,00 2/2 23,5
49. Kristofer Soop Tartu 45/2 =45,00 1/1 45,0
49. Taaniel Tooming Kobras 45/2 =45,00 1/1 45,0
51. Ats Sõnajalg Harju OK 41/3 =41,00 1/1 41,0
51. Sergei Rjabõshkin Peko 41/3 =41,00 1/1 41,0
51. Erki Pellja JOKA 41/3 =41,00 1/1 41,0
54. Silver Eensaar Kobras 38/4 =38,00 1/1 38,0
54. Aimar Liiver Telia SK 38/4 =38,00 1/1 38,0
54. Marek Atonen Lehola 38/4 =38,00 1/1 38,0
57. Aivar Sarap Tartu 36/5 =36,00 1/1 36,0
57. Martin Kaup LSF PT 36/5 =36,00 1/1 36,0
57. Kalle Metsoja Mercury 36/5 =36,00 1/1 36,0
57. Imre Nemvalts KüVJ 36/5 =36,00 1/1 36,0
61. Kersti Rahnel 35/6 =35,00 1/1 35,0
61. Margus Hallik LUS 35/6 =35,00 1/1 35,0
63. Maido Kaljur Harju OK 34/7 =34,00 1/1 34,0
64. Tarmo Kuub LSF PT 33/8 =33,00 1/1 33,0
65. Janno Tamsalu 32/9 =32,00 1/1 32,0
65. Rait Pallo SK100 32/9 =32,00 1/1 32,0
65. Konstantin Roomet 32/9 =32,00 1/1 32,0
68. Jaan Viirmann Põrgupõh 31/10 =31,00 1/1 31,0
68. Oliver Annus Mercury 31/10 =31,00 1/1 31,0
68. Aivo Kaljumäe Swedbank 31/10 =31,00 1/1 31,0
71. Ahti Raba LHV Pank 30/11 =30,00 1/1 30,0
71. Davor Tamm Nutiklaas OÜ 30/11 =30,00 1/1 30,0
71. Riho Kiiman 30/11 =30,00 1/1 30,0
71. Hannes Pahapill 30/11 =30,00 1/1 30,0
71. Merili Palu SK100 30/11 =30,00 1/1 30,0
76. Madis Malv 29/12 =29,00 1/1 29,0
76. Lauri Lepalaan 29/12 =29,00 1/1 29,0
76. Risto Laanoja 29/12 =29,00 1/1 29,0
76. Sergey Seleznev SRD 29/12 =29,00 1/1 29,0
76. Mykyta Olimpiiev 29/12 =29,00 1/1 29,0
81. Janno Veeorg 28/13 =28,00 1/1 28,0
81. Signe Raidmets TON 28/13 =28,00 1/1 28,0
83. Marko Süld HOK 27/14 =27,00 1/1 27,0
84. Rainer Mägi Võru 26/15 =26,00 1/1 26,0
85. Marti Vaksman AS Tallinna Ves 25/16 =25,00 1/1 25,0
85. Aleksander Tali Harju KEK 25/16 =25,00 1/1 25,0
85. Ats Albre 25/16 =25,00 1/1 25,0
88. Marko Kallaspoolik 24/17 =24,00 1/1 24,0
88. Kirill Klenski CoxArt 24/17 =24,00 1/1 24,0
90. Ilja Ollõkainen ÜSP 23/18 =23,00 1/1 23,0
90. Priit Koppel 23/18 =23,00 1/1 23,0
92. Lilyon Vaiksalu Tammed 22/19 =22,00 1/1 22,0
92. Ivar Säde 22/19 =22,00 1/1 22,0
94. Marlen-Veronika Valgma Tammed 21/20 =21,00 1/1 21,0
95. Morten Vaalma MHG 20/21 =20,00 1/1 20,0
95. Agur Jõgi 6039 20/21 =20,00 1/1 20,0
97. Mikk Sõggel 19/22 =19,00 1/1 19,0
(1) Tallinna orienteerumis teisipäevakud ASTANGU püsirada
(2) Tallinna Teisipäevakud Tondiraba püsirada
(3) Tallinna Teisipäevakud Oismäe raba+PUSIRSDA
(4) Tallinna Teisipäevakud Hiiu + Püsirada
(5) Tallinna Teisipäevakud Jõelähtme + Püsirada
(6) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pääsküla+Püsirada
(7) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raku
(8) Tallinna Teisipäevakud 2020 Keila-Joa
(9) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kaberneeme
(10) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku
(11) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kakumäe
(12) Tallinna Teisipäevakud 2020 Hiiu staadion
(13) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kloostrimetsa
(14) Tallinna Teisipäevakud 2020 Kadriorg
(15) Tallinna Teisipäevakud 2020 Mustamäe
(16) Tallinna Teisipäevakud 2020 Männiku Linnak
(17) Tallinna Teisipäevakud 2020 Tähetorni-Harku
(18) Tallinna Teisipäevakud 2020 Merimetsa
(19) Tallinna Teisipäevakud 2020 Raudalu
(20) Tallinna Teisipäevakud 2020 Pae park
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Nõmme