Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
67 1 Vacant M17 3 14:11.00
56 Mihkel Herbert Pais Metsaratturid 8041202 M17 3 14:13.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
7 Teemu Kaksonen YKV 8647279 M20 2 14:01.00
55 Markus Harald Pais Metsaratturid 8201998 M20 2 14:03.00
22 Antti Rissanen Tampereen pyrintö 8020986 M20 2 14:05.00
2 Wertti Autio Hyvinkään Rasti 8030159 M20 2 14:07.00
18 Antti Paasi Tampereen Pyrintö RENT M20 2 14:09.00
16 Tomi Nykänen Lahden Suunnistajat 8680095 M20 2 14:11.00
14 Miika Nurmi Vaasan Suunnistajat 8638575 M20 2 14:13.00
28 Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistaja RENT M20 2 14:15.00
12 Juha Lilja Tampereen Pyrintö 8647274 M20 2 14:17.00
58 Siim Turban Rakv 1398303 M20 2 14:19.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
76 3 Vacant M21A 1 14:20.00
68 1 Vacant M21A 1 14:22.00
74 2 Vacant M21A 1 14:24.00
54 Oliver Immato 8640102 M21A 1 14:26.00
21 Samuel Pökälä Asikkalan Raikas RENT M21A 1 14:28.00
13 Pekka Niemi Kankaanpään Suunni 8629601 M21A 1 14:30.00
48 Tõnis Erm TAOK 8201180 M21A 1 14:32.00
38 Priit Poopuu JOKA 8180880 M21A 1 14:34.00
57 Marek Karm SK100 8631404 M21A 1 14:36.00
4 Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles 8636172 M21A 1 14:38.00
50 Lauri Malsroos M21A 1 14:40.00
25 Samuli Saarela Kokkolan Suunnistaja RENT M21A 1 14:42.00
19 Pasi Pyykönen Kankaanpään Suunni RENT M21A 1 14:44.00
3 Anders Blomster Vaasan Suunnistajat RENT M21A 1 14:46.00
9 Kare Kaskinen Ulvilan Ura 8044345 M21A 1 14:48.00
11 Jussi Laurila Jalasjärven Jalas 8659166 M21A 1 14:50.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
46 Arthur Raichmann LSF PT 7205548 M40 1 14:00.00
53 Mart Pais Metsaratturid 8454545 M40 1 14:02.00
37 Stanislav Tarassov SRD 8644932 M40 1 14:04.00
44 Lauri Beilmann Tammed 8001826 M40 1 14:06.00
43 Kuno Rooba Rakv 8638060 M40 1 14:08.00
61 Kalle Metsoja Mercury 9005254 M40 1 14:10.00
32 Aivis Zetmanis OK AZIMUTS 8629190 M40 1 14:12.00
41 Vermo Siim Nõmme 8631946 M40 1 14:14.00
42 Margus Venelaine LSF PT 8640103 M40 1 14:16.00
65 Indrek Reitsak Nõmme 8432234 M40 1 14:18.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
36 Veiko Pak 8648945 M50 4 14:06.00
47 Sergei Shved SRD M50 4 14:08.00
33 Patric Östergård OK Trian 8029165 M50 4 14:10.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
69 Raul Laas M60 3 14:01.00
39 Mati Kallemets Okas RENT M60 3 14:03.00
35 Tõnu Kuusik LUS RENT M60 3 14:05.00
5 Juhani Jetsonen OC-DUBHE 8644836 M60 3 14:07.00
34 Harry Veide LUS RENT M60 3 14:09.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
72 1 Vacant N17 5 14:00.00
63 Greta-Maria Pisarev Jõhvikas 8662095 N17 5 14:02.00
64 Liis-Marii Kaso Rakv RENT N17 5 14:04.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
71 2 Vacant N20 3 14:15.00
8 Terhi Kaksonen SuJu RENT N20 3 14:17.00
60 Kaisa Rooba Rakv 8638057 N20 3 14:19.00
59 Mari Linnus Peko 8648690 N20 3 14:21.00
23 Anna Ruokola Rasti-Jussit RENT N20 3 14:23.00
30 Eveliina Välimaa Vaasan Suunnistajat 8010026 N20 3 14:25.00
10 Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti RENT N20 3 14:27.00
31 Saara Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö 3941077 N20 3 14:29.00
29 Viivi Voutilainen JYPS 8647277 N20 3 14:31.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
75 2 Vacant N21A 4 14:12.00
70 1 Vacant N21A 4 14:14.00
17 Minna Närhi JYPS RENT N21A 4 14:16.00
52 Maarja Vuin Metsaratturid 8400444 N21A 4 14:18.00
20 Mona Pökälä Asikkalan Raikas RENT N21A 4 14:20.00
62 Susan Pihelgas N21A 4 14:22.00
27 Ingrid Stengård OK Trian RENT N21A 4 14:24.00
26 Henna Saarinen Koovee RENT N21A 4 14:26.00
51 Piibe Tammemäe SK100 8636883 N21A 4 14:28.00
49 Merle Rohtla Metsaratturid 8454546 N21A 4 14:30.00
15 Jutta Nurminen Valkeakosken Haka 8631109 N21A 4 14:32.00
24 Ruska Saarela Kokkolan Suunnistaja 8647281 N21A 4 14:34.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
45 Marje Venelaine Tammed 8645013 N40 2 14:21.00
40 Ella Shved SRD 8020870 N40 2 14:23.00
66 Gerda Algre Paralepa Jk 8358358 N40 2 14:25.00
Bib Name Club ChipNr Class Cour StartTim
73 1 Vacant N50 3 14:33.00
1 Maippi Antikainen MS Parma 981947 N50 3 14:35.00
6 Sari Jetsonen OC-DUBHE 8644837 N50 3 14:37.00